Reacties (15)
Abgang. Misschien moet de partijleiding bij aanvang een nu niet per se met name te noemen aanwezig lid, dat de laatste tijd blijk heeft gegeven van tegenspartelen, aan het begin van dit familiefeestje vanaf het podium publiekelijk royeren, het onderhavige lid dan uit de menigte plukken, onder supervisie naar buiten begeleiden, een pistoolschot laten weerklinken (welbegrepen: alleen laten weerklinken, dat men in de zaal goed kan horen), en de komende uren dan geen enkel ander lid toestaan de zaal te verlaten, totdat de wil tot macht is beklonken, afgezegend & genomen.
Zo doordrong Saddam zijn partijleden destijds ook van het—o zo voor de hand liggende—gegeven, dat regeren ten allen tijde beter is dan oppositie voeren. Dat is het helemaal, als je een bij de verkiezingen gehalveerde, minuscule loserspartij bent, wat het CDA is.
Ik zou me verder niet zo druk over 'zwemen' van het een of ander maken, aangezien iedereen die maar een beetje oplet zo duidelijk doorziet wat er wordt geënsceneerd.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: Karl Kraut
Het wordt kat in het bakkie. Maar ik ga toch met chips voor de buis zitten om dit spektakel te aanschouwen.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: Aad van Rooijen
Zijn er al steden bekend waar op pleinen live-projecties van het congres vertoond zullen worden?
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: Karl Kraut
Kijk aan........... wéér een mastodont die z'n zegje mag doen...Jan Schinkelshoek.
Ik begrijp niet dat we dit soort mensen aan het woord laten, echt niet.
Er waait een nieuwe wind en zij zijn niet meer van deze tijd.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: A
Dissident Ferrier wordt staatssecretaris en voor de heer Koppejan wordt zijn polder niet onder water gezet. Iedereen blij en tevreden.
Over Ferrier wordt gezegd dat ze zo 'principieel' is ('haar vader kijkt over haar schouders mee', wat dat ook mag zijn...), maar zo'n baantje laat ze niet lopen!
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: Bob
Oftwel, Ferrier krikt haar prijs op.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: Karl Kraut
Dat twee kamerleden het fatsoen van het CDA moeten ophouden is al droevig genoeg, maar om dan op deze mensen af te geven in plaats van op de principeloze, onchristelijke en vooral a-sociale meerderheid getuigt van een laaghartige instelling.
Heel jammer dat Klink is weggelopen en een nieuwe poging tot een smerig rechts kabinet lijkt mogelijk te hebben gemaakt.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: R van Evert
Ja, wegloper Klink maakt smerig rechts kabinet mogelijk! Klink, die legendarische Balkenende-strateeg.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: Karl Kraut
"Iedereen zal iets van de bezuinigingen merken", roept Rutte vrolijk uit.
Ja, wie ook maar enig fatsoen en menselijkheid bezit zal niet alleen mensen met een uitkering of een laag loon ontzien, maar
ze ook wat extra's geven voor de jarenlange kostenstijgingen.
O nee, zo werkt de VVD niet. Ik herinner me nog de uitspraak van Mw van Someren-Downer tegenover tegenstanders: "wij zijn geen boeven". Helaas, ondanks het respect dat ik voor haar had, en over de doden niets dan goeds, moet ik constateren dat ze ongelijk had.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: R van Evert
De mensen die meer gaan overhouden dankzij de bezuinigingen, zal Rutte bedoelen. Maar waarom geeft de overheid altijd structureel nèt een paar procent meer uit, dan er binnenkomt, en is dat telkens ook zo'n halszaak? Dat is toch een van dè grote raadsels der staatskunst.
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: Karl Kraut
Want het - het grotendeels regisseerde toneelstuk dat zaterdag in Arnhem zal worden opgevoerd - is allemaal voor de camera's en de tvtoestellen bij de Nederlanders thuis.
Smullen dus voor de liefhebbers van politiek toneel.
De publieke omroep zal het integraal gaan uitzenden.
Yummy!!
Geplaatst op: vrijdag 1 oktober 2010 | Door: Kees Cornelder
O ja... het leegeten door Wilders van het CDA wordt door dit kabinet niet gestopt maar gaat juist verder.
Wen er maar aan, de PVV blijft in de peilingen en via de stemhokjes alleen maar groeien.
De 'revolte van de kleine portemonnee's' en de verarmde middengroepers, die in Wilders en zijn PVV een 'mond' vinden, gaat gewoon door.
Maar o ironie toch - Wilders' electorale aanhang zal als eerste en het meeste gepakt worden, financieel dus.
Geplaatst op: vrijdag 1 oktober 2010 | Door: Kees Cornelder
Kom nou, Bovenstaande Reageerders,
Van de middenmoot zijn er het meest. Die worden, óók door Links, al jaren een poot uitgedraaid. Dat de bovengemiddelden zo weinig belasting betalen is onderzocht (zie rtlz.nl) en die betalen bijna alle belasting die in NL gedwongen afgedragen wordt.
Een bijstanduitkeringstrekker/ster kan, met alle toeslagen, vrijstelling van belasting én subsidies een netto inkomen van 1800€/mnd bijeenscharrelen.
Dat is de oude propaganda van Links. We kunnen beter, we zijn beter opgeleid dus kunnen beter voor onszelf opkomen en we zijn als NL technisch failliet.
Ik had een harder bezuinigingsprogramma verwacht, eigenlijk. En ja, het zal best vervelend zijn, maar het wordt nog erger.
Absoluut positief en béste punt: Minder overheid!!!!
Geplaatst op: vrijdag 1 oktober 2010 | Door: A
maar om dan op deze mensen af te geven in plaats van op de principeloze, onchristelijke en vooral a-sociale meerderheid getuigt van een laaghartige instelling.
--------------------------------------------------------------------------------
Geplaatst op: donderdag 30 september 2010 | Door: R van Evert
Dus samenwerken met PVV is onchristelijk, maar samenwerken met partijen als PvdA en D666 danwel GL is niet onchristelijk??
Ondanks dat die partijen al vanaf hun ontstaan kotsen op alles wat christelijk is en proberen alles wat christelijk is uit de nationale politiek weg te krijgen???
Kom op, als er iets onchristelijk is dan is het wel samenwerking met dat tuig, maar daar hoorde je al die huichelaars niet over die nu ineens zo prominent die worden in de mond nemen.
Hoezo hypocriet???
Geplaatst op: vrijdag 1 oktober 2010 | Door: LOL
Dat er aan alle kanten compromissen gesloten zijn is duidelijk. Rutter werd daat gisteren ook door een journailst op aangevallen.
Ik vond zijn antwoord briljant: "Ik heb geprobeerd de heren Verhagen en Wilders hun handtekening te laten zetten onder het VVD verkiezingsprogramma, maar dat is niet gelukt. Ook de VVD heeft punten in moeten leveren".
Wat mij betreft hebben ze een fantastisch programma in elkaar gezet. Dit is de eerste keer zo lang als ik de politiek volg (jaar of 35) dat ik het idee heb dat er eens een club aantreed die écht het beste voor heeft met héél Nederland. Niet alleen maar met stakkers of verdrukten of een bepaalde groep. Nee écht iedereen. Dat dat hier en daar koopkracht kost is triest, maar onvermijdelijk na 50 jaar "sociaal" beleid, ofwel afpakken van werkenden en uitdelen waar je maar kan.
Ik hoop dat ze de 4 jaar uitzitten en ben erg benieuwd wat dit programma voor Nederland zal opleveren. Als het wordt wat ik verwacht mogen ze gelijk door voor de volgende 4 jaar.
Geplaatst op: vrijdag 1 oktober 2010 | Door: Ronald|
Reageren