ZATERDAG 26 MEI 2012

Der schmutzigste Fußballer des Planeten
maandag 4 oktober 2010
Door: Henk Steenhuis
Categorie: Samenleving

In Duitsland zijn ze dolgelukkig dat Nigel de Jong de Bundesliga heeft verlaten en tegenwoordig zijn hoge inkomen (8 miljoen euro) in Manchester bij elkaar voetbalt. Want opnieuw heeft karate-Nigel dit weekend toegeslagen, ditmaal was het de tegenstander Hatem Ben Arfa van Newcastle United die al na enkele minuten het veld kon verlaten na een charge van De Jong. Diagnose: dubbele beenbreuk. Na de tackle van De Jong kreeg Ben Arfa een zuurstofmasker op. Hij verliet per brancard het veld. 
Eerder gooide De Jong hoge ogen met zijn trap in de buik van Xabi Alonso tijdens de WK-finale in Zuid-Afrika tegen het team van Spanje. 
Kritiek op deze criminele wijze van voetballen is in Nederland meermalen sussend weggewerkt; het zou om een fijne jongen gaan die goed voor zijn Dobermann Pinchers zorgt. Ook heeft de buitenwereld nimmer vernomen dat hij zijn vriendin verrot sloeg omdat ze de fles Cola verkeerd had teruggezet in de koelkast, zoals in het gezinnetje van Edgar Davids eerder het geval was.
Nigel is tot nader orde een prima gozer.

Bron: Frankfurter Allgemeine Zeitung

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (1)
Het was weer eens een smerige charge van de Jong.
Bert van Marijk maakt duidelijk een statement met zijn beslissing om de Jong voorlopig niet meer te selecteren.
Hard spel is een vereiste op zijn positie en het niveau waarop hij acteert. Maar hard spel hoeft niet per se smerig spel te zijn.
De Jong zal zijn spel echt moeten veranderen.
Geplaatst op: maandag 4 oktober 2010 | Door: N. Davidson



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Politie onderzoekt haatdragend Sharia-filmpje: "Democratie ten val brengen"
Het Openbaar Ministerie en de politie doen onderzoek naar uitspraken van leden van Sharia4Holland, vrijdag op de Dam in [...]

foto
Deze vrouw kleedde zich als Obama voor de lol van Berlusconi
Nu hij geen macht meer heeft, is de aandacht voor de fratsen van Silvio Berlusconi verslapt, maar uit de processen [...]

foto
Brazilië ontzet: kerk veroordeelt abortus bij 9-jarig meisje, maar niet de verkrachter
Brazilië staat op zijn kop over de kwestie rond een 9-jarig meisje dat - zwanger na verkrachting door haar [...]

foto
Fast Food: De megaporties die miljoenen elke dag verorberen
Iedereen weet en ziet het: Porties bij Fast Food restaurants worden steeds groter en de klanten steeds dikker. [...]

foto
De Roma-familie Nicolich kreeg van Wolfsen ook enveloppen met geld
Vorige week moest burgemeester Aleid Wolfsen onder druk van onthullingen in het AD opbiechten dat hij bijna 30.000 euro [...]

foto
Amsterdam is de onveiligste stad van het hele land
Amsterdam is de minst veilige gemeente van Nederland. Nergens is de kans (per inwoner) om beroofd, vermoord of [...]
De Koppensneller
Oorlogsmisdadiger Klaas Faber (90) dood. (14:47) De Nieuwe Pers

Sigaretten in Nieuw-Zeeland worden 40% duurder (08:54) de Volkskrant

Job Cohen heeft een nieuwe baan (16:13) AT5

Mooi weer houdt lang stand (12:19) De Telegraaf

NS vreest lege treinen door Lenteakkoord (09:25) de Volkskrant

Nederlander geeft minder uit aan Oranjegekte (19:22) Nos

Ungerecht und überflüssig:Bayern-Fans pfeifen bei Robben (18:02) Die Welt

Beter geen Spelen: Grote toernooien schaden de economie (17:34) Powned

Vandaag eerste zomerse dag. (16:05) Het Parool

PVV-Eurofractie naar vlaggetjesdag in Urk (12:06) Visserijnieuws

ADVERTENTIE
Tip en volg ons!
ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 21:27:59 +0200 (Sat, 26 May 2012 19:27:59 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 21:27:59 +0200 (Sat, 26 May 2012 19:27:59 GMT) 
Procestijd pagina: 0.274 sec.