Reacties (15)
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: zondag 24 oktober 2010 | Door: Ronald|
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: zondag 24 oktober 2010 | Door: Klaas
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: zondag 24 oktober 2010 | Door: Abdi Al Hayat
@Redactie,
U heeft, volkomen terecht natuurlijk, de reactie van Ronald de hoogintelligente verwijderd. Niets dan lof en dank daarvoor. U kunt zijn reacties niet vaak genoeg verwijderen.
Door de mijne te laten staan lijkt het echter alsof mijn spitse kritiek (vergeeft u mij aub) is gericht op de heer Driehuis. Hoewel ik het lang niet altijd met hem eens ben zou ik een dergelijke reactie richting een lid van de redactie nimmer plaatsen.
Geplaatst op: zondag 24 oktober 2010 | Door: Klaas
Zelfs als we de percentages bijstellen zoals in de blogs wordt voorgesteld, dan is er dus in 75% van de azc;s sprake van discriminatie tegen christenen, in 41% van de azc's gaat dat gepaard met bedreigingen en in 21% zelfs met fysiek geweld.
Laten we ons vooral verliezen in discussies over percentages en het echte probleem omzeilen.
Drie keer raden wat het COA gaat doen. Zullen ze me de billen bllot gaan, of zullen ze de brenger van het nieuws in diskrediet gaan brengen? Tuurlijk gaat het COA vertellen dat er binnen de azc's niets aan de hand is en dat het allemaal de schuld van die verdorven christenen is. De aanval is de beste verdediging.
En in de tussentijd kunnen de wantoestanden gewoon doorgaan.
Geplaatst op: maandag 25 oktober 2010 | Door: Ab
Ab heeft een mening! Jawel ! Maar Ab leest niet het artikel waar hij een mening over heeft.
Het gaat om percentages over 24 respondenten, Ab. 24 !.
Ab is waarschijnlijk ook bang van de Islam, want die wil iedereen islamiet maken.
Heeft iemand al eens ooit ervaren dat er druk op hem werd uitgeoefend om islamiet te worden ?
Niemand, Ab.
Niemand in Nederland heeft ooit pressie gevoeld van islamieten om zich tot hun godsdienst te bekeren.
Maar de christenen van de "Stichting Gave" , die de 24 respondenten 'leverden', die hebben ... ( ik citeer het COA)...'bewoners/ asielzoekers onder druk gezet om zich te bekeren tot het Christendom, omdat ze anders geen kans zouden maken op een verblijfsvergunning.'
Juist Ab.
Jij bent bang voor islamitisch proselytisme, maar verdedigt agressief proselytisme door christenen.
Als ik het goed begrijp worden de asielzoekers heel indringend onder handen genomen door een soort kwaadaardige jehova's getuigen. En als ze daarop uiteindelijk boos reageren dat zeggen die 'Getuigen': "We zijn bedreigd ! "
Zo ongeveer zit de vork in de steel, Ab.
Geplaatst op: maandag 25 oktober 2010 | Door: Ross
@Ross: bovendien zijn die 24 respondenten niet de slachtoffers zelf, maar mensen die op de AZCs komen en die denken/weten (weten we niet) dat het speelt. Het komt dus uit tweede hand.
Als het gebeurt, dan is het heel erg en dan is het goed dat Leers er naar kijkt, maar een broddel-onderzoek waar enkele media weer hijgerig op gedoken zijn, is het zéééker.
Geplaatst op: maandag 25 oktober 2010 | Door: Teun
Intimidatie van christenen door moslims s helaas geen zeldzaamheid. Het zou me niet verbazen als de verhalen toch blijken te kloppen.
Geplaatst op: maandag 25 oktober 2010 | Door: Aad van Rooijen
Ik stel voor om van de religies een sport te maken. Dat de fanaten met elkaar op de vuist mogen in een arena. En verder geen middelen aan uitgeven, niet aan kippeneukers in Barneveld, wat ze ook maar met vis doen in Urk, of geiteneukers in achterstandswijken, geen kerken, geen moskeeën.
.
Geplaatst op: dinsdag 26 oktober 2010 | Door: Cornelis Berend
Om nu reatie te weren,en deze berichten van de moslim te negeren,zakken we steeds verder in het islam moeras,we ziitten elkaar al jaren vliegen af te vangen enkel en alleen om die verzonnen agresieve religie met zijn gehersenspoelde aan hang de moslim,die enkel verdeling verdrerf en haat zaaid.
Geplaatst op: dinsdag 26 oktober 2010 | Door:
Klaas enge slijmbal die je bent, ga snel ff een andere site opzoeken om op tye reageren ofzo, engnek! Wat een walgelijk figuur ben je!
Geplaatst op: dinsdag 26 oktober 2010 | Door: Jules Winnfield
Ach Ross. Ab is dit.........., Ab is dat ........., Ab is waarschijnlijk zus of zo.... Je hele antwoord hangt van persoonlijke aanvallen aan elkaar.
Kenmerkend voor iemand die inhoudelijk weinig te melden heeft.
En dan ga je het COA aanhalen, waarvan we al hebben vastgesteld dat die waarschijnlijk in de aanval zal gaan om zijn eigen stoepje schoon te vegen.
Allemaal weer lekker overtuigend.
Het feit dat een "informele steekproef" (laten we het geen formeel onderzoek noemen) aantoont dat in 41% van de azc's christenen met de dood zijn bedreigd is een zeer zorgwekkend verhaal dat goed onderzocht moet worden (Niet door het COA!!) Natuurlijk zijn we het er over eens dat het ook helemaal fout zou zijn als Stichting Gave mensen onder druk zou zetten met het beloven van verblijfsvergunningen. Prima laten we dat in het onderzoek meenemen.
Maar laten we alstjeblieft eens een keer ophouden onze kop in het zand te steken en dit soort signalen uit een misplaatst "alle menschen werden bruder"-gevoel naast ons neer te leggen.
Geplaatst op: donderdag 28 oktober 2010 | Door: Ab
Ab, gebruik toch je verstand. Dit was toch weer zo'n klassiek stuk moslim-bashen. Heeft het nieuws gehaald: EO, Telegraaf, een veromntruste minister.
Alweer een groot succes voor de moslim-bashers.
Dat het allemaal onbetrouwbaar en zeer ongeloofwaardig is, dat maakt die bashers niks uit. Zolang de man in de straat maar denkt dat daar dreiging is.
Ik heb de afgelopen 20 jaar overal aandacht gezocht voor het immigranten-probleem, en ben overal als halve-gare fascist afgescheept.
Pas de laatse jaren ben ik gaan begrijpen hoe alles in elkaar steekt.
Wie ons idee over de werkelijkheid bepaalt, en hoe ze dat doen ( door via de media steeds maar weer halve waarheden te promoten)
Ik begrijp ook wat ze er mee willen bereiken.
Allemaal niks nieuws hoor: je kunt het al in het Oude Testament lezen.
Maar dat het oude testament voor die figuren 'De Waarheid' is kun jij je niet voorstellen.
Kijk dan maar eens hier:
The Kings Torah: doden van goy en goy kinderen is OK. Video: http://www.youtube.com/watch?v=7t_LxpCY2G8&feature=player_embedded
Kijk eens hier: Handleiding: over het doden van niet-joden. ( Uit de 2e grootste krant van Israel. 2009.) http://coteret.com/2009/11/09/settler-rabbi-publishes-the-complete-guide-to-killing-non-jews/
Kijk eens hier:
Rabbi Ovadia Yosef ( schneerson) : Gentiles exist only to serve Jews
http://www.jpost.com/JewishWorld/JewishNews/Article.aspx?ID=191782
Jij vind 'een informele steekproef' ( jouw eigen kwalificatie) veel belangrijker.
Dààr hecht Ab waarde aan !
Dieper kun je niet zinken, Ab.
Geplaatst op: vrijdag 29 oktober 2010 | Door: Ross
@ross dus onder het vloerkleed vegen?de moslims immigrant kom hier enkel heen om ons lief te hebben.slaap maar door.
Geplaatst op: zaterdag 30 oktober 2010 | Door: broer
Weggewikt door de
redactie.
Geplaatst op: dinsdag 21 december 2010 | Door: a
Reageren