Reacties (10)
Wanneer elke parij zijn ondergang had,bij een misstap van een persoon hadden we alle eeuwen geen partijen gehad,een partij bestaat namelijk uit mensen,en dat de ene mens de ander pootje wil lichten is al zolang de mens bestaat,dus door gaan en niet doen of een iets vreslijks over ons land is voltrokken.
Geplaatst op: zaterdag 13 november 2010 | Door: harry
Als je, zoals Wilders, de goede sier maakt met de daadkrachtige bestrijding van straatterreur, maar zelf een straatterrorist in je kamerfractie uitnodigt en deze niet meteen verwijdert als meneers verleden bekend wordt - even een tijdje nadenken waar je de doofpot ook al weer gelaten hebt in je 21-jarige Haagse carrière - dan ben je wel heel ongeloofwaardig. En dan blijkt zo'n straatterrorist niet eens islamiet, maar is het gewoon een asociaal voortgekomen uit de joods-chiristelijke beschaving.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: massimo
Dus, als ik Dries Van Agt serieus moet nemen, is 90% van zijn pro-Palestijnse en anti-Israelische betrokkenheid en activisme "optiek en akoestiek".
En ook die van al zijn medestanders in dat conflict.
Kan Anja Meulenbelt hierover een blog schrijven a.u.b.? Met medewerking van enkele van de geliefde Hamaselitairen?
Bij voorbaat dank.
Hamas- en Hezbollahraketten als optiek en akoestiek. Je moet er maar opkomen.:-)
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Carlo
Lol @ Carlo
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: N. Davidson
Wijsheid komt met de jaren. Toen van Agt dat in een ver verleden zei was hij ook nog pro Israëlisch.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Bob
@harry
Niet om te zeiken, maar achter een komma hoort een spacie harry.
sorry.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: janb
weggewikt
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: LOL
Ja, en hoe zou dat nou komen? Kopvodden, populistenpraat.
Wat voor partijstructuur je ook bedenkt om dronkelappen, bijlenzwaaiers, stalkers, frauders, verkrachters en intimideurs buiten de zeggenschap te houden: op een gegeven ogenblik moet je toch zetels vullen in de kamer.
Met in het achterhoofd dat hij op zijn klompen kon aanvoelen dat zijn uitlatingen tuig aan zou trekken én dat hij geen herhaling van het LPF-debacle wenste, is het moeilijk te begrijpen dat Wilders zijn volgelingen niet heeft laten screenen. Of hij was wel op de hoogte van het verleden van Lucassen en dacht er mee weg te komen, dat zou veel verklaren. En anders was hij het niet, in beide gevallen is hij een uilskuiken. Wat voor steken gaat die man nog meer laten vallen als manager bij de BV Nederland?
De Islam mag een bedreiging zijn voor vrijheid en democratie, maar dat zijn kippenneukers uit Barneveld en omstreken ook. Die planten zich misschien alleen wat minder snel voort en vallen wat minder op in het straatbeeld. Je zal evengoed maar maar in GPV-land wonen. De gevreesde voortplantingsdrift van islamieten hou je niet tegen door Marokkaanse criminelen het land uit te flikkeren, want die aantallen zijn marginaal.
Voor die problematiek, de voortplantingsdrift van religieuzen, heeft Wilders helemaal geen oplossingen. Dus wat rest? Een beroerd gerunde partij van tegenstemmers en nu-is-het-genoeg-roepers die in de aanloop van regeringsverantwoordelijkheid al is gecrasht.
Zolang het huidige kabinet nog niet is gevallen zitten we wel met dat schuim... wat dus indaalt... Laat een pilsje maar een paar minuten staan (oh pardon, dat doen ze niet bij de PVV). Maar goed, na verlies van 1 persoon is de hele boel al onder het meerderheidsniveau gezakt.
Het zal me wat worden.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Cornelis Berend
Cornelis Berend.
Heb je al in die andere partijen gekeken wat een stank er af komt .Even doen hoor.Van mij mag hij blijven.Lees maar op artikel 7 wat er in andere partijen afgespeeld heeft.Sla je ook stijl van achterover.Maar het is een Pvvdaar kan wel tegen aan gepist worden
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: alidas
Ja @alidas, dat heb ik. Je zou denken dat een nieuwkomende partij die een "frisse wind" door de Nederlandse politiek zou laten gaan die eigen lucht wat beter had onderzocht. Boze tongen beweren inmiddels dat de man gewoon blijft zitten. De nestgeur bevalt kennelijk toch.
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: Cornelis Berend
Reageren