ZATERDAG 26 MEI 2012

Lucassen: hoe rechts zich hergroepeert (ook Lucassen ligt aan de Linksmensch)
zondag 14 november 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Opinie

Het was even stil in de media waar normaal gesproken sinds enige maanden de triomf schalt over de overwinning op de linkschmensch. Bij GeenStijl, de Hoeboei, de Dagelijkse Standaard en Elsevier is men nu weer over de klap heen. De oplossing: Lucassen is er dankzij de linksen. Als voorbeeld de column van Afshin Ellian .
En echt: het is geen persiflage. (en lees ook even Joshua Livestro onder link 3)

"Enorm leedvermaak bij de linkse media en bij de linkse opiniemakers. Ze zijn in de zevende hemel. Er is een wedstrijd gaande bij de linkse columnisten van de dagbladen rond de affaire Eric Lucassen.
Vrienden, jullie zijn echt naïef als jullie denken dat jullie leedvermaak Wilders veel stemmen zou kosten. Dat gaat niet gebeuren. Het zal hem wellicht een of twee stemmen kosten, maar niet meer dan dat. Waarom?
De burgers weten dat het voor Wilders niet makkelijk is geweest om een kandidatenlijst samen te stellen. Hoe komt dat? Omdat weinig burgers bereid zijn om op de lijst van Wilders te gaan staan. En dat komt door het maatschappelijke klimaat.
Wie op de lijst van Wilders komt te staan, moet bijna bereid zijn afstand te doen van zijn normale leven. En wie wil stelselmatig door de linkse media en columnisten voor een NSB-er worden uitgemaakt? Precies om die redenen wist en weet de kiezer van Wilders dat er per ongeluk een paar dubieuze of onervaren personen op de lijst van Wilders kunnen terecht komen. Daarom is de kiezer weerbaar.
Wie hebben dit voor elkaar gekregen? Jawel, de linkse columnisten en andere leden van de Geertofobische propagandamachine. Dat is heel jammer. Want ik vind het zorgelijk dat Wilders een serieuze linkse oppositie binnen de linkse media en vooral de columnistenwereld mist.
Je gaat je als  kiezer toch niet verdiepen in de opvattingen van de linkse columnisten die bij voorbaat, zonder een behoorlijke analyse van de problemen, tegen Wilders zijn, omdat hij een Nederlandse versie van Mussolini is. Vaak en intens schrijven zij tegen Wilders. Alle middelen hebben ze ingezet om hem te demoniseren.

Wilders, en met hem het Nederlands kabinet, heeft nu een probleem. En dat heet Eric Lucassen. Ik wil hier geen moreel oordeel geven over Eric Lucassen. Hij is veroordeeld door een militaire rechtbank voor het hebben van seksuele contacten met zijn ondergeschikten. Het gaat hier overigens niet om de ontucht in de zin van het Wetboek van Strafrecht. Want dat laatste impliceert een zekere mate van onvrijwilligheid. Hier gaat het om morele verwerpelijkheid.
(...)

Nu terugkijkend naar de gebeurtenissen in de jaren negentig zegt Esther: 'Het was geheel vrijwillig, ook op seksueel gebied. Hij heeft mij nooit verkeerd behandeld. Wat we hadden speelde zich buiten de muren van het bataljon af. We hebben elkaar op de kazerne zelfs niet eens gekust. Eric was een lieve, betrokken en zorgzame man voor studentes.'
(...)

Zou ik deze vragen gesteld hebben als de persoon in kwestie niet Lucassen maar Jan Marijnissen of Alexander Pechtold zou heten? Ja, absoluut. Je kunt in een democratische rechtsorde niet met twee maten meten. Maar wat moet Lucassen doen?

Eric Lucassen wordt nu neergezet als een oud-crimineel en charlatan die alleen maar op geld uit is. In de beeldvorming is hij een geldzuchtige en gevaarlijke crimineel die door toedoen van Wilders in de Kamer is terechtgekomen. Zelfs is hij zo slecht dat hem niet uitmaakt of door zijn gedrag het Nederlands kabinet in problemen komt. Eric, wil je de rest van je leven met die beeld leven?

Aanstaande maandag moet hij een persconferentie beleggen. Daar moet hij uitleggen dat hij weliswaar naar het militair recht ontucht heeft gepleegd, maar hij was en is wat het commune strafrecht betreft geen ontuchtpleger. Ook moet hij uitleggen dat hij spijt heeft van gang van zaken waardoor het aanzien van de politiek is geschaad.

En omdat hij niet met voorkeurstemmen is gekozen, is er geen sprake van een duidelijk volksmandaat aan hem als individu in de Kamer. Bovendien zou hij het voortbestaan van het Nederlandse kabinet in deze moeilijke economische tijden niet in gevaar willen brengen op grond van een dergelijke, niet op inhoud gebaseerde zaak.

Derhalve treed Lucassen af als lid van het parlement en stelt zijn zetel beschikbaar. Zo moet een militair die aan eer hecht, handelen. Kan dat Lucassen doen?"


Zoals gezegd: ga ook even kijken bij Joshua Livestro. Die is ook tamelijk in de war

Bronnen: Elsevier, Geen Stijl, Joshua Livestro

  < 
 > 

Meer berichten:

Reacties (35)
En wanneer krijgen we die bejaarde man te horen wiens gehoorapparaat zo respectvol vernield werd, die teringzeug ("een socialere buurtbewoner heb ik nog nooit gehad, ik mis hem nog elke dag en ik denk met liefde terug de fijne gesprekken met Eric") en die buren in wier brievenbus zo respectvol gepist zou worden? Chapeau voor de besluitvaardigheid van de man met het kogelvrije vest. Na de kopstoot, Lucassen, de AOW op 65 en de staatssecretaris met het dubbele paspoort weten we precies waar we aan toe zijn met deze achterkamertjestijger met 21 jaar ervaring in Den Haag.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: massimo

Beter lezen Gerard, Afshin Ellian zegt vooral dat Wilders er maar beperkt schade van zal hebben, daar kan hij best eens gelijk in krijgen.

Er zijn veel mensen die graag de val van Geert willen zien, maar ik vrees dat hij veel meer krediet heeft dan je op basis van zijn prestaties zou mogen verwachten, al is het maar omdat de rest van de politiek (inclusief regeringsfracties) dat niet heeft.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: E.

Ik zag in de telegraaf staan dat een van de vrouwen waar hij sex mee had vertelde dat het geheel vrij willig gebeurden Ze zegt zelfs dat ERIK LUCASSEN een lieve man en zorgzame man is

Ik zou zeggen dit moet tot op de bodem worden uit gezocht voor dat we iemand op de grond toe afbranden

En waar komt deze informatie vandaan zijn er inderdaad mensen die de pvv willen beschadigen met zo iets laags Als ik wilders was zou ik het totaal laten uit zoeken ook wie er heeft lopen lekken
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: de bonn

Ja laten we dit tot de bodem toe uitzoeken, gelijk iedereen die in de eerste en 2de kamer zit even doorlichten!
En wie is er nu eigenlijk verkracht? Want als dat wat links ernu al van gemaakt heeft waar is, moet hij natuurlijk gewoon de gevangenis in! En links heeft altijd gelijk en is goudeerlijk en objectief dus lijkt me duidelijk, de gevangenis in met die pedofiele serie kinderverkrachter!!!
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Fred

Jammer, hè Driehuis, dat de media - zowel de linkse als de zelfvervuilende rechtse - niet meer op hun woord geloofd worden. Die tijden zijn voorbij. Verzin maar wat anders.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Jan

Rechtse Gütburgers in paniek, en zakdoek nu is er niemand meer die je kan vertrouwen links en rechts zijn fout wat nu?
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Abdi Al Hayat

Ach Abdi, wie lijken er werkelijk in paniek te zijn?
En wel een beetje origineel blijven... ''Rechtse Gutburger'' bestaat niet, die vind je alleen aan een kant die een zelfbenoemd patent op moraliteit heeft.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: N. Davidson

N Davidson De moraliteit, zit tegenwoordig bij Rechtse Gütburgers, zij weten alles beter en zijn zelf perfecte uitmuntende hardwerkende belastingbetalers.
Links staat voor: subsidievreters, werkelozen, dieven, krakers, landverraders etc weinig moraal zou ik zo zeggen.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Abdi Al Hayat

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Wijsneuzel

Beste Gerard,

de heer Afshian Ellian is meervoudig hoogleraar, rechtsgeleerde en professor.

Hij is tot nu toe onomstreden Islam-kenner.

U wilt uzelf als vakkundig knipper/plakker toch niet wijzer, erudieter voorstellen dan deze eerlijke man?

Dan bent U namelijk in de war.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Luchi

abdi al hayat er is geen paniek aan de rechterkant
Er is wel blijvende paniek aan de linkerkant
Waar moeten de linkse kiezers straks naar toe want in de pvda hebben vele geen vertrouwen meer
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: de bonn

de bonn Dan moet je toch die links even aanklikken.
Pure paniek.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Abdi Al Hayat

weggewikt
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: de bonn

de bonn Kortom geen moraal dus, die zit buiten de landverraders dan, bij rechts.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Abdi Al Hayat

De imagoschade is al geschied, dat weet iedereen. Wilders is afgezien van zijn politieke inhoud en visie die hij simpelweg niet heeft een meester-politicus. Eigenlijk is de mogelijkheid van het ontstaan Wilders als politicus die eens flink te keer gaat tegen de gevestigde 'soepzooi' en 'papa Cohen' m.i. goed en gezond.
Hij moest uitrazen, mocht dat en dat heeft ie gedaan, met lef en verve. Het maken van een zeer pijnlijke uitglijder kan daar ook bij horen.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: w i m

De imagoschade is al geschied, dat weet iedereen. Wilders is afgezien van zijn politieke inhoud en visie die hij simpelweg niet heeft een meester-politicus. Eigenlijk is de mogelijkheid van het ontstaan Wilders als politicus die eens flink te keer gaat tegen de gevestigde 'soepzooi' en 'papa Cohen' m.i. goed en gezond.
Hij moest uitrazen, mocht dat en dat heeft ie gedaan, met lef en verve. Het maken van een zeer pijnlijke uitglijder kan daar ook bij horen.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: w i m

De imagoschade is al geschied, dat weet iedereen. Wilders is afgezien van zijn politieke inhoud en visie die hij simpelweg niet heeft een meester-politicus. Eigenlijk is de mogelijkheid van het ontstaan Wilders als politicus die eens flink te keer gaat tegen de gevestigde 'soepzooi' en 'papa Cohen' m.i. goed en gezond.
Hij moest uitrazen, mocht dat en dat heeft ie gedaan, met lef en verve. Het maken van een zeer pijnlijke uitglijder kan daar ook bij horen.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: w i m

Ik vind het wel grappig dat het de PVV is die dit soort klootzakken aan zijn boezem geklemd heeft. Met al hun/zijn law-and-order-praat.
Het lef Koppejan en Ferrier tot een soort contract te dwingen. En de wankele constructie van het kabinet. Dat het zeteltje van Lucassen onmisbaar is geworden... bizar.
Maar het bizarst vind ik de reacties van mensen die het nog proberen te vergoelijken... totaal geen moraal in d'r donder.
Het scheidt de bokken van de schapen. Je weet nu inmiddels wel wie er fout is. Toch?
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: marietjejansen

De laatste reactie die is weggewikt gaf ik mijn reactie op abdi al hayat Hij geeft aan wat er op links stemt en mijn reactie was op dat terecht of onterecht was En bij sommige groepen gaf ik zelfs aan op welke politieke partijen men zou kunnen stemmen Al is dat bij sommige groepen in de samenleving wel duidelijk

Bijvoorbeeld:Een nertsen fokker zie ik niet zo gouw op de partij voor de dieren stemmen En de familie brenninkmeijer zie ik niet zo gouw stemmen op de sp

Is weggewikt een nederlands woord moet het niet zijn weggewerkt
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: de bonn

Het is een complexe situatie: Misbruik in gesloten instellingen komt veelvuldig voor, of het nu gevangenissen zijn, of militaire instituten, psychiatrische instellingen of kerkinstellingen.
Deze instellingen zijn altijd links georienteerd. Dus links heeft niets om te juichen.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Juriste

De voortreffelijk-elitaire CDA-mastodont Van Agt zou zeggen: "Politiek is voor 90% optiek en akoestiek."

Ieders verbeelding mag "opten" waaraan hij behoefte heeft als hij het relaas leest over Lucassens woorden en daden en ieder mag er zijn akoestische kreten over slaken.

Op voorwaarde dat zijn standpunten politiek correct zijn. Anders wordt zijn standpunt optisch en akoestisch opzijgezet als racistisch en populistisch.

Termen die op hun beurt een bepaalde optica en akoestica in het leven roepen.
Zowel bij rechts als links.
A la guerre comme à la guerre.
En in de jungle zoals in de jungle. :-)
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Carlo

Ik neem aan dat sommigen mijn laatste zinnen wat cryptisch vinden.
Ter verduidelijking: men kan zich inderdaad de vraag stellen, die hier wordt gesteld:
http://www.artikel7.nu/?p=42463
Nu weet ik wel dat bepaalde mensen, die het goed met de hele wereld voorhebben, meteen steigeren als ze de naam van de site lezen. Voor één keer niet doen, a.u.b., wel de tekst lezen, waarnaar de link verwijst.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Carlo

@carlo Mooi lijstje van de pvda bestuurders wat mijn op valt is hoeveel buitenlandse name er tussen staan We weten allemaal dat geweld in het huwelijk meer voor komt in buitenlandse gezinnen
Ook zie ik de naam staan van aleid wolfsen echt zo partij genoot waar je trots op mag zijn
Stuur de link even door naar powned misschien kunnen ze er iets mee
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: de bonn

Prachtige link Carlo, werkelijk prachtig.
Het is inderdaad een flinke lijst, maar ik ben daar allerminst verbaasd over. U moet wel letten op uw cryptische stijl.
Dat past namelijk niet in het beeld van de schreeuwerige, dicriminerende, ongeletterde 'rechtsche' mens. Ze raken er helemaal in de war van.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: N. Davidson

Geniaal, zoveel afleidingsmaneuvres...en leuk op te merken hoeveel mensen in de kramp schieten en zich op werpen als verdedigers, voor zoiets banaals eigenlijk.....erg typisch weer allemaal.

Sypje Wynia ook weer vandaag bij Buitenhof, te droevig voor woorden echt, de affaire Lucassen vergelijken met interne machtsstrijd Verdonk in de VVD, of affaire Jack de Vries, onder het mom "alle partijen hebben wel eens iets, en alle politici hebben een vlekje". Dan heb je er dus echt niets van begrepen.
Geplaatst op: zondag 14 november 2010 | Door: Adanedhel

Na een voorbeeld proces zijn er 10 militairen intern veroordeeld.

Na eervol ontslag heeft 8½ jaar later een medewerker van het gerechtshof dat dossier gestolen en aan de pers doorgespeeld die het als ontucht naar buiten bracht.

In geval van ongewenste seksuele handelingen bij personen jonger dan 16 jaar spreekt men van ontucht.

In het onderhavige geval meldde een voormalige vriendin dat zij destijds 18 en hij 26 was, buiten de werkvloer onderhielden zij een relatie.

Relatie met ondergeschikte is tegen de regels en daarom intern bestraft. In Nederland kan men niet twee keer voor hetzelfde veroordeeld worden.

Het rechtbankverslag uit maart 2002:
Inhoudelijk zijn de klachten niet zwaar. De betrokken vrouwen legden na aandringen van de marechaussee belastende verklaringen af .

http://www.destentor.nl/regio/7608409/Seks-schering-en-inslag-op-kazerne.ece

Nadat uitlekte dat staatssecretaris De Vries, deel uitmakende van de regering, getrouwd met kinderen, overspel pleegde - seksuele relatie met een ondergeschikte op de werkvloer - stond bij CDA niet ter discussie dat hij chantabel zou kunnen zijn, niet dat hij zou moeten opstappen.
Uiteindelijk deed hij dat wel uit vrije wil en zal zich waarschijnlijk in zijn wachttijd voorbereiden voor een nieuwe politieke job.
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: R.E.A.List

Er is zondermeer een heksenjacht gaande op alles wat PVV is, waar uit het verband rukken eerder regel dan uitzondering is. Met walging las ik de eerste berichtgevingen over Lucassen en mijn eerste gedachten waren zoals velen "smeerlap, aso".
Ontucht, verkrachting, aanranding en pedofilie werden kriskras door elkaar gebruikt en inderdaad, zulke lieden wil je niet in de 2e kamer. Langzamerhand dringt een stuk nuance in de berichtgeving door, het was geen kind, maar een dame van 18 jaar, het was geen verkrachting, maar vrijwillige sex buiten het bataljon en nu bekruipt mij weer opnieuw walging.
Dat in journalistieke berichtgeving fouten kunnen zitten is van alle dag, maar dat het op zo'n structurele manier gebeurd is triest.
Grote vraag is, wat waar is van zijn buurtterrorisme, als eerder blijkbaar iemand onjuist door de media veroordeeld is voor verkrachting en pedofilie. Zijn de oude buren fanatieke anti-PVV-ers of heeft Lucassen zich als tiran in zijn oude wijk gedragen?
Het is duidelijk dat de media niet de intentie heeft dit op objectieve wijze te onderzoeken maar enkel op beschadiging uit is, en daarom zal de waarheid altijd onduidelijk blijven.
Daarom beperk ik mij in mijn reactie tot de media, over Lucassen zelf ben ik totaal niet in staat een uitspraak te doen.
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: moeha

Er is zondermeer een heksenjacht gaande op alles wat PVV is, waar uit het verband rukken eerder regel dan uitzondering is. Met walging las ik de eerste berichtgevingen over Lucassen en mijn eerste gedachten waren zoals velen "smeerlap, aso".
Ontucht, verkrachting, aanranding en pedofilie werden kriskras door elkaar gebruikt en inderdaad, zulke lieden wil je niet in de 2e kamer. Langzamerhand dringt een stuk nuance in de berichtgeving door, het was geen kind, maar een dame van 18 jaar, het was geen verkrachting, maar vrijwillige sex buiten het bataljon en nu bekruipt mij weer opnieuw walging.
Dat in journalistieke berichtgeving fouten kunnen zitten is van alle dag, maar dat het op zo'n structurele manier gebeurd is triest.
Grote vraag is, wat waar is van zijn buurtterrorisme, als eerder blijkbaar iemand onjuist door de media veroordeeld is voor verkrachting en pedofilie. Zijn de oude buren fanatieke anti-PVV-ers of heeft Lucassen zich als tiran in zijn oude wijk gedragen?
Het is duidelijk dat de media niet de intentie heeft dit op objectieve wijze te onderzoeken maar enkel op beschadiging uit is, en daarom zal de waarheid altijd onduidelijk blijven.
Daarom beperk ik mij in mijn reactie tot de media, over Lucassen zelf ben ik totaal niet in staat een uitspraak te doen.
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: moeha

http://www.artikel7.nu/?p=42466
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: Fred

@moeha De waarheid op de academie is gewoon aan vrijwillige sex gedaan of een relatie aan gegaan Ok het mag niet maar dat doet een man en een vrouw

Bij de telegraaf las ik de reacties ,onder een artikel van erik lucassen Er stonden reacties bij van mensen die hem kenden en daar kwam al een ander beeld naar voren over hem

Een mening is goed maar kijk uit dat je niet iemand totaal de grond in stamt
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: de bonn

ff wat proberen:
Should Geert Wilders expel MP Eric Lucassen because of his criminal convictions?












No, the stability of the government is paramount
2.8%


No, everyone deserves a second chance

3.7%


No, they are minor offences
4.6%


Yes, the PVV is the party of law and order

25.0%


Yes, MPs should be beyond reproach
63.9%




Total votes: 108


 








Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: Cornelis Berend

Nou ja, wat ik wou zeggen: tot nu toe vindt 88% van de mensen dat Lucassen er uit moet. Maar ja, de PVV is niet democratisch.
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: Cornelis Berend

weggewikt
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: Fred

Word geloof ik tijd om dit weluitgelikte kringen bolwerkje te laten voor wat het is, of met andere woorden uitgewikt!
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: Fred

Geestig, een snelle inventarisatie leert dat de PVV aanhang bovenaan staat in het wegwikklassement....
Geplaatst op: maandag 15 november 2010 | Door: Cornelis Berend



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Rotterdam krijgt uitkeringstrekkers niet aan het werk
In november 2011 berichtte

foto
Laat de SP en de PVV fuseren: een tomaat met bruin randje
SP en PVV moeten doen wat logisch is: fuseren, meent schrijver en columnist Stefen ter Borg in NRC Next (nog niet [...]

foto
'Nederland is zijn zelfstandigheid allang kwijt aan Brussel'
Het begrotingsdebat toont aan dat Nederland een groot deel van zijn soevereiniteit is kwijtgeraakt aan Europa. Het [...]

foto
Arianna Huffington: De Griekse Tragedie
Griekenland moet en zal uit de eurozone stappen als Europa's strenge besparingsbeleid blijft aanhouden, schrijft de [...]

foto
FD: Brussel vindt (vermoedelijk) dat Nederland teveel bezuinigt
Het zou een rare ontknoping zijn. Niet Nederland vraagt aan Brussel om souplesse voor het halen van de [...]

foto
'Hebben Marokkanen een racisme probleem?'
Het werd bijna slaande ruzie. In ieder geval wordt er zelden op tv zo geschreeuwd. Journalist Bert Schut kopte in de [...]
Ook in Nederland dreigen Griekse Toestanden
Opiniepeiler Maurice de Hond verbaast zich over politici: Ze praten bevlogen over de toekomst zonder verantwoording af te laggen over [...]
Door: Maurice de Hond
Na 12 september is Kunduz-akkoord niks meer waard
In zijn blog gaat Emile Roemer [...]
Door: Emile Roemer
Het belang van het belangeloze
Wanneer wij als burgers blijven vasthouden aan onze kleine brokjes eigenbelang, zullen wij als een runaway train blijven doorgaan op de huidige heilloze koers. Wij hebben echter de keuze.

Door: Erik Robertson
Van Marwijk moet nu zwijgen over Robben; hij heeft andere zorgen
Spelers van het Nederlands elftal rouwden mee met Arjen Robben en wondden zich op over het gefluit van Duitse fans bij elke actie van hun teamgenoot in de Allianz Arena. Het typeerde andermaal het [...]
Door: Lex Muller
Afvallen? Onze eigen hersenen werken ons tegen
Ivan Wolffers, arts en publicist, over onze hersenen die ons ernstig tegenwerken als we weer eens (vergeefs?) proberen af te vallen. Wolffers: [...]
Door: Ivan Wolffers
Leiders voor het thuisfront
De NAVO, de machtigste defensieorganisatie ter wereld, staat in Afghanistan voor het beëindigen van de langste missie uit haar geschiedenis. Na de verdrijving van de Taliban, in november 2001, [...]
Door: Dirk-Jan van Baar
Rijk
Toen Arjen Robben na de verloren Champions League finale op het veld in elkaar zakte van ontzetting, kon ik tot mijn eigen verbazing nauwelijks medelijden met hem hebben. Jammer natuurlijk dat hij [...]
Door: Henk Jan Kamsteeg
Waarom willen we zo graag op elkaar lijken?
Het privéleven is de basis van onze vrijheid, tegelijkertijd is het de oorzaak van onverschilligheid naar elkaar en derhalve een krachtige impuls die tot eenzaamheid kan leiden. We [...]
Door: Etienne Kuypers
ADVERTENTIE
HET BLOG
het blog
Frank Verhoef
Oud-communisten vs. liberalen

De verkiezingen draaien straks om twee partijen: de Socialistische Partij van Emile Roemer en de VVD van Mark Rutte.
Vandaag kunnen we in de Volkskrant lezen dat het bij de verkiezingen in september om de VVD en SP gaat. Dat wordt dus een tweestrijd tussen Mark Rutte en Emile Roemer. De liberaal versus de socialist. [...]

HET BLOG
het blog
Bas Heijne
Rutte blijft volhouden dat het mooi weer is zelfs wanneer het plenst

Afgelopen donderdag keek ik naar het verantwoordingsdebat in de Tweede Kamer. Ik ben er nog niet van hersteld.

De politici leken er zin in te hebben, dus het lag aan mij. Natuurlijk werd er niets verantwoord. Niet raar, er staan verkiezingen voor de deur. Er werd ook geen verantwoordelijkheid genomen – [...]

ADVERTENTIE
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 26 May 2012 23:27:45 +0200 (Sat, 26 May 2012 21:27:45 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 26 May 2012 23:27:45 +0200 (Sat, 26 May 2012 21:27:45 GMT) 
Procestijd pagina: 0.303 sec.