zaterdag 11 februari 2012
voorpagina politiek economie samenleving media wetenschap opinie boeken cultuur
minder lezen, meer weten

De Bin Laden van het Internet
vrijdag 27 augustus 2010
Door: Gerard Driehuis
Categorie: Politiek

Ze hebben allebei hun eigen niche in de moslimterreurmarkt. Bin Laden poogt in het diepste geheim vanuit een rovershol dood en verderf te organiseren. Awlaki heeft als doel zoveel mogelijk moslimjongeren die Engels verstaan op te hitsen tegen het land waarin ze wonen. Maar allebei proberen ze het westen zo veel als mogelijk te beschadigen uit naam van de Profeet (Gezegend zij zijn naam) en op beide staat een grote som geld als je ze kan doden.
Want de invloed van Anwar al-Awlaki op vooral Amerikaanse jongeren groeit. Hij is opgegroeid in de VS, studeerde aan Colorado State en weet dus alles van de Amerikaanse cultuur. Bovendien heeft hij voor moslimjongeren in de VS de pre dat hij geestelijke is. En hij kan heel goed praten.
Zijn preken worden verspreid via Youtube en moslimsites en worden uitermate goed bekeken. En wat de boodschap van die preken is is duidelijk: je hebt goede mensen en je hebt kwade mensen. En de meeste inwoners van Amerika en Europa zijn kwade mensen. Racisme verpakt in religie.
Een religie die hij overigens deel zelf verzint. Hij is creatief in de omgang met de Koran en de leer van de Islam. Die dient eigenlijk maar voor een ding: bevestigen dat de ongelovigen bestreden en liefst gedood moeten worden.
Onder veiligheidsdiensten worden de zorgen over Awlaki, die ergens in Jemen zou kunnen zitten, groter. Onder Amerikaanse jonge moslims zijn populariteit groter

 

Bron: USAToday

  < 
    
 > 

Meer berichten:

Reacties (5)
Het is een Moslim Complot om de westerse hegemonie te ondergraven. Vanuit een grot en vanachter een computer plannen deze twee de overname van de wereld zoals we dat eerder alleen zagen bij meester criminelen als Ernst Stavro Blofield & Pinky and the Brain.

Sommigen hier geloven in zionistische complotten maar dit is echt veel geloofwaardiger.
Geplaatst op: vrijdag 27 augustus 2010 | Door: Carel

Voor de liefhebbers:

Google even op Steven Emerson, de initiator van 'The Investagative Project on Terrorism'...
Die man kan ( op YouTube ) haarfijn uiteenzetten hoe de 'jihadi's' te werk gaan...
Beslist de moeite waard...
Geplaatst op: vrijdag 27 augustus 2010 | Door: Robinson

Je zult altijd van die idioten blijven houden die wat teveel aan kortsluiting tussen de oren hebben met een iq van een bos wortel die er een tijdje achteraan lopen. Tot ze er hopenlijk bij neervallen. gr , Peer.
Geplaatst op: vrijdag 27 augustus 2010 | Door: P. v. Herwijnen

Ach, het is allemaal CIA prul omdat de VS per se een vijand nodig heeft om haar Militair Industrieel Complex en uiteraard hegemonie in stand te houden.Toen de Muur viel had Amerika plots geen vijanden meer.Nou, denk zelf nu verder na en volg vanaf daar de geschiedenis.Oja, Osama Bin Laden is/was een CIA asset.Al Qaida was de naam van CIA database waarin alle mudjahedinstrijders vermeld stonden.Dus denk een beetje kritisch want "terrorisme" is een prima vehicel om de bevolking tot krankzinnig toe te controleren.Iedere keer als ik weer zo'n artikel lees moet ik glimlachen.
Geplaatst op: zaterdag 28 augustus 2010 | Door: marcus

En Marcus is een Al Qaida strijder welke de naam heeft aangenomen van een apostel om complottheorien op het internet te verspreiden. De CIA valt voordurend zijn eigen land en troepen aan. Net zoals de AIVD hier doet toch Marcus.
Lekker zogenaamd kritisch zijn en glimlachen, jij komt er wel Marcus. Als sciencefictionschrijver dan he?
Geplaatst op: maandag 30 augustus 2010 | Door: Herman Goedertier



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Chinese Twitter zegt dat Kim Jung Un dood is
Weibo is de Chinese versie van Twitter en vrijdag was daar een aanzwellend gerucht dat de kersverse leider van Noord [...]

foto
Van welke beroemdheden hield de FBI nog meer een dossier bij?
Behalve van

foto
CDA en Verhagen (eindelijk) op ramkoers met de PVV
Het CDA wil dat VVD en PVV akkoord gaan met hervormingen in de zorg, op de arbeids- en de woningmarkt. Hiermee [...]

foto
Ed Nijpels vindt het niks: De VVD lijkt teveel op de partij van Wilders
Er wordt steeds meer gemord in de VVD, zegt Ed Nijpels, oud partijleider, in het AD. Maar bijna niemand durft dat [...]

foto
Bij wie hebben de Grieken géén schuld?
Als we al dat geld per vrachtwagen naar Griekenland brengen wordt het een heel lange file!

foto
Satellieten en drones bespioneren Europese boeren
De EU besteedt miljarden per jaar aan landbouwsubsidies. En in plaats van inspecteurs worden steeds vaker satellieten [...]
De Koppensneller
Feminisme is nog niet dood: vijftigers willen ook neuken (19:22) De Pers

Corrupte Italianen moeten oppassen, de Italiaanse fiscus is op oorlogspad. (17:53) Follow the Money

'Kuifje in Afrika' wordt niet verboden (17:55) de Pers

Fietsfanaten verkiezen fietsen boven seks (17:53) De Telegraaf

NS wordt overstelpt door claims (17:52) de Volkskrant

Meldpunten voor Limburgers, Belgen en gezellige Polen (22:29) De Volkskrant

De werkgelegenheid gaat volledig over de kop (18:15) Welgeld

FBI geeft dossier over Steve Jobs vrij (17:38) Bloomberg

'Stemmingmakerij' PVV wekt alom woede (11:58) BN De Stem

Twintigjarige 'wonderinvesteerder' Alexander Mans, blijkt een eerste klas brokkenpiloot met een levendige fantasie. (09:31) Follow the Money

Tip en volg ons!
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 11 Feb 2012 02:18:50 +0100 (Sat, 11 Feb 2012 01:18:50 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 11 Feb 2012 02:18:50 +0100 (Sat, 11 Feb 2012 01:18:50 GMT) 
Procestijd pagina: 0.353 sec.