zaterdag 11 februari 2012
voorpagina politiek economie samenleving media wetenschap opinie boeken cultuur
minder lezen, meer weten

Waarom de Obama's niet op vakantie mogen
woensdag 25 augustus 2010
Door: Henk Steenhuis
Categorie: Politiek

Ja, er is veel te doen om de vakantie van de Obama's (eerst in Marbella, toen heel even zwemmen in de Golf van Mexico, daarna eindelijk naar het sjieke en begeerde Martha's Vineyard). En eigenlijk is de ondertoon van al die stukken en foto's: nou zeg, die Barack en Michelle doen dik, een beetje normaal rondlopen is er niet bij en kijk ze eens aandacht trekken.
Komt allemaal volgens Anne Applebaum op Slate omdat ze zelf geen buitenhuis hebben. Net als Bill Clinton die ook al hinderlijk werd gevolgd tijdens zijn presidentiële vakanties. 
Andere presidenten werden 's zomers veel meer met rust gelaten. Dat de Kennedy's het breeduit lieten hangen in hun mooie huizen werd bijna als een plus gezien; wat waren ze toch jong en gezond op en rond hun zeilboten. Ook Ronald Reagan op zijn Californische ranch was oké, net als George W. Bush met zijn Texaanse ranch. 
Misschien stelde het veel Amerikanen diep in hun hart wel gerust dat ze zulke rijke presidenten hadden.
Maar heb je geen eigen buitenhuis waar je je met vrienden en familie kunt terugtrekken, berg je dan maar. Bill en Hilary Clinton trokken 's zomers snel naar Martha's Vineyard en deden net of ze daar hoorden - Bill heel jofel met een truitje om zijn nek geknoopt - maar hoon was hun deel. En de Obama's overkomt nu eigenlijk hetzelfde. De nouveau riche heeft het ook in de politiek blijkbaar zwaar te verduren.
Niet eerlijk, zegt Applebaum, om zo met 2 maten te meten. Laat die lui toch rustig met vakantie gaan. En ga zelf ook weg in plaats van je zo druk te maken om wat Barack Obama allemaal in zijn vrije tijd doet.

Bron: Slate

  < 
    
 > 

Meer berichten:

Reacties (4)
Misschien is het ook nog relevant om te melden dat veel van de vakanties in Nederland gekwalificeerd zouden worden als "een weekendje weg". CNN had het eerder over 'weekend vacations'.
Geplaatst op: woensdag 25 augustus 2010 | Door: Teun

Weggewikt door de redactie.
Geplaatst op: donderdag 26 augustus 2010 | Door: wholesale golf clubs

Wat een flauwekul, dit artikel. De reden dat men kwaad is op de Obama's is dat de economie compleet in elkaar ligt, dat Obama geen jobs heeft weten te creeren ondanks de bijna triljoen dollar die hij er tegenaan gegooid heeft en welk geld alleen bij zijn vriendjes terecht is gekomen, dat hij continue op de golfbaan staat en voor de rest van de tijd op vakantie is. Heeft niets maar dan ook niets met buitenhuizen te maken. Leer je eens goed te informeren voordat je zulke onzin opschrijft.
Geplaatst op: donderdag 26 augustus 2010 | Door: Bovenopmekaar

bovenopmekaar,

het is exact zoals je zegt,

en nog toe te voegen:

die olieramp, waar hij pas na 1,5 of 32 maanden ging kijken en een handje zand analyseerde.

obam is arrogant, lult alles aan elkaar, maar heeft geengrip op de dinegn die buiten gebeuren.

en als je de koppen ziet van zijn ministers en aanverwant aangestelde robotten, pelosi, en nu die nieuwe vrouwelijke rechter, dan zie je net als bij ons eigenschappen en gelaatsuitdrukkingen die je in de pschychiatrie in elk gebouw tegenkomt.
nellie smit kroes heeft ook zo een uitdrukking, en noem de rest zelf maar op.

totaal idiote figuren aan de amcht.

van Pompuy is er ook zo een. en jpb idem dito.

omhoog gevallen , vluchtige over het paard getiilde entiteiten, die ook zoweer loodrecht naar beneden donderen , nadat ze alleen maar oneidige schade hebben berokkent.
het is hun worst, en dat laten ze blijken ook.
niet te geloven, wat een wereld.
Geplaatst op: donderdag 26 augustus 2010 | Door: white indian



Reageren

Om te kunnen reageren moet u zich eerst hier registeren.
Reacties die niet voldoen aan de huisregels worden verwijderd.

Wachtwoord   

Vink aan als u niet wilt dat uw emailadres gepubliceerd wordt

foto
Chinese Twitter zegt dat Kim Jung Un dood is
Weibo is de Chinese versie van Twitter en vrijdag was daar een aanzwellend gerucht dat de kersverse leider van Noord [...]

foto
Van welke beroemdheden hield de FBI nog meer een dossier bij?
Behalve van

foto
CDA en Verhagen (eindelijk) op ramkoers met de PVV
Het CDA wil dat VVD en PVV akkoord gaan met hervormingen in de zorg, op de arbeids- en de woningmarkt. Hiermee [...]

foto
Ed Nijpels vindt het niks: De VVD lijkt teveel op de partij van Wilders
Er wordt steeds meer gemord in de VVD, zegt Ed Nijpels, oud partijleider, in het AD. Maar bijna niemand durft dat [...]

foto
Bij wie hebben de Grieken géén schuld?
Als we al dat geld per vrachtwagen naar Griekenland brengen wordt het een heel lange file!

foto
Satellieten en drones bespioneren Europese boeren
De EU besteedt miljarden per jaar aan landbouwsubsidies. En in plaats van inspecteurs worden steeds vaker satellieten [...]
De Koppensneller
Feminisme is nog niet dood: vijftigers willen ook neuken (19:22) De Pers

Corrupte Italianen moeten oppassen, de Italiaanse fiscus is op oorlogspad. (17:53) Follow the Money

'Kuifje in Afrika' wordt niet verboden (17:55) de Pers

Fietsfanaten verkiezen fietsen boven seks (17:53) De Telegraaf

NS wordt overstelpt door claims (17:52) de Volkskrant

Meldpunten voor Limburgers, Belgen en gezellige Polen (22:29) De Volkskrant

De werkgelegenheid gaat volledig over de kop (18:15) Welgeld

FBI geeft dossier over Steve Jobs vrij (17:38) Bloomberg

'Stemmingmakerij' PVV wekt alom woede (11:58) BN De Stem

Twintigjarige 'wonderinvesteerder' Alexander Mans, blijkt een eerste klas brokkenpiloot met een levendige fantasie. (09:31) Follow the Money

Tip en volg ons!
VoorpaginaArchiefOver onsContactAdverteren Huisregels RSS-FeedPDAIPhone
Laatste wijziging: Sat, 11 Feb 2012 02:03:22 +0100 (Sat, 11 Feb 2012 01:03:22 GMT)
Pagina gegenereerd: Sat, 11 Feb 2012 02:03:22 +0100 (Sat, 11 Feb 2012 01:03:22 GMT) 
Procestijd pagina: 0.339 sec.