Laatste foto’s van bekende mensen voor ze stierven

Amy Winehouse last-photo-taken-amy-winehouse   Steve Jobs last-photo-taken-steve-jobs   Heath Ledger last-photo-taken-heath-ledger   Kurt Cobain last-photo-taken-kurt-cobain   Martin Luther King Jr. last-photo-taken-margin-luther-king-jr   Princess Diana last-photo-taken-princess-diana   Ronald Reagan last-photo-taken-ronald-reagan   Franklin D. Roosevelt last-photo-taken-roosevelt   Adolf Hitler last-photo-taken-adolf-hitler   Bob Marley last-photo-taken-bob-marley   James Dean last-photo-taken-james-dean

8 Reacties Doe mee met de discussie →


  1. James

    Ik meen dat de foto van Jobs fake is.

  2. Bart_van_Oerle

    Volgens mij zag Amy Winehouse er veel slechter uit voordat ze stierf, dus lijkt me sterk dat dit de laatste foto was.

  3. erwin papilaja

    Waarom moet Hitler daar nu tussen staan ?wat is de de zieke filosofie daar nu weer achter?

  4. Marijkewerf

    @Bart van Oerle, Amy zag er vlak voor haar dood niet slechter uit dan die foto.

    • Bart_van_Oerle

      Ok. Ik wist ‘t ook niet zeker, ik heb alleen veel slechtere foto’s van haar gezien en ik dacht dat ‘t gewoon één aftakeling was naar haar overlijden.

      (in antwoord op Marijkewerf)
  5. catchit64

    Ik mis ook de bronvermeldingen. Wanneer zijn de foto’s gemaakt, hoe lang voor hun dood en onder welke omstandigheden etc. Een beetje vaag onderwerp.

  6. grasspriet

    De foto van prinses Di laat goed zien hoe ze was :/

Reacties niet toegestaan