De mooiste vrouw op aarde bestaat natuurlijk niet. Maar de Noorse kunstenaar en Photoshop-kenner Marc Vibe heeft haar geprobeerd te maken. Hij begon met de mooiste vrouwen, dat zijn er 8, volgens Maxim magazine’s (hij gebruikte de lijst van 2011) en begon de dames vervolgens te mengen. Eerst 2 aan 2, en vervolgens alle 8.
Maar is de allerlaatste, de Ultieme Vrouw, mooier dan de aanvankelijke 8? En wat is mooi?
De 8 van Maxim’s

Rosie Huntington-Whiteley gecombineerd met Natalie Portman.

Olivia Munn en Anne Hathaway.

Katy Perry en Bar Rafaeli.

Cameron Diaz en Mila Kunis.

4 tegelijk: Rafaeli-Perry en Whiteley-Portman.

Munn-Hathaway en Kunis-Diaz.

De Ultieme vrouw

Dat zijn niet de mooiste vrouwen ter wereld, maar de vrouwen die het beste met make-up kunnen omgaan. Zonder make-up kom je ze in iedere winkelstraat tegen.
https://www.google.be/search?q=celebrities+without+makeup&safe=off&espv=2&biw=1777&bih=861&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=zr8KVJa4AqK_ywOx0YCIDA&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=0.9
De mooiste vrouw bestaat niet, interpretatie is individueel al zijn er kenmerken die een vrouw aantrekkelijk maken. Ik ken vrouwen die ik mooier vind dan alles wat hierboven wordt afgebeeld.
(in antwoord op Vogelbeest)de ultieme vrouw ligt gelukkig naast mij in bed….
(in antwoord op Dead Silence)Zo is dat.
(in antwoord op Pietje_Precies)Die van Goldie Hawn is om te schrikken 🙂 The Waking Dead deja vu.
http://assets-s3.usmagazine.com/uploads/assets/photo_galleries/regular_galleries/1876-stars-without-makeup/photos/1351101052_goldie-hawn-640.jpg
(in antwoord op Vogelbeest)Fake , faker , Photosoep