
Vaatwassers als indicator van de welvaart
Dertig jaar geleden zag je in Nederland de vaatwasser nog slechts bij de rijken. Nu heeft (bijna) iedereen er een. Dat is de welvaart. Dit staatje laat zien hoe het er voor staat met de welvaart in de wereld: waar mensen geld kunnen missen om kopjes te wassen, daar gaat het goed.

Het was wel zo praktisch geweest als het niet om absolute aantallen ging maar om het aantal vaatwassers/persoon of per gezin. Deze grafiek zegt eigenlijk helemaal niks.
Klopt als een bus, maar op deze site lijken ze niet echt goed te zijn met cijfers. Het gaat in elk geval erg vaak mis.
(in antwoord op arjanvrh)De bevolking in de EU is groter dan die in de VS, dus procentueel zullen de EU en VS wel ongeveer gelijk zijn (nu lijkt er een groot verschil te bestaan).