Bangmakerij? Wij gaat toch slecht met de aarde om? Dat is toch eeuwig zonde? Maar qua zuurstof zijn we inderdaad niet afhankelijk van bos. Het longen van de aarde verhaal is kul.
De Sahara was eens bos, niet eens zo heel lang geleden. Idem dito het Midden-Oosten (de ceders van de Libanon). Kijk hoe het er nu bij ligt: allemaal gekapt omdat de mens brandstof en bouwmateriaal nodig had. En wonen kun je er ook nauwelijks meer.
G3^^^ laat zien dat hij een hele naieve persoon is. Gelooft in dit soort sprookjes, vindt zichzelf een gutmensch door Wilders te bashen en houdt van alleen Apple. Bekrompenheid ten top.
De naiviteit ligt bij jou Dead Silence. Wetenschappelijk ligt het zo goed als vast dat de aarde door ons toedoen heel erg verandert. Geen sprookje dus.
In tegenstelling, wat Wilders uitkraamt en wilt, dat zijn sprookjes.
Nederlanders kunnen in deze kwestie maar het beste dezelfde houding aannemen als onder andere de Slovenen, Chilenen, Tunesiërs en Birmezen: laat het maar aan bijvoorbeeld de Chinezen, Russen, Arabieren of Brazilianen over om een eventueel voortouw te nemen.
Gewoon doorgaan met pakken wat we pakken kunnen en niet voor anderen voor het grijpen laten liggen. Indien er schaarsten of noden ontstaan, dan voelen anderen die toch eerder en meer dan wij. Wij zijn toch geen Gekke Henkie.
Bangmakerij. De natuur verandert al vier miljard jaar, ook zonder bossen gaat het leven gewoon door.
Mee eens maar zonde is het wel….
(in antwoord op Meester Proper)Bangmakerij? Wij gaat toch slecht met de aarde om? Dat is toch eeuwig zonde? Maar qua zuurstof zijn we inderdaad niet afhankelijk van bos. Het longen van de aarde verhaal is kul.
(in antwoord op Meester Proper)De Sahara was eens bos, niet eens zo heel lang geleden. Idem dito het Midden-Oosten (de ceders van de Libanon). Kijk hoe het er nu bij ligt: allemaal gekapt omdat de mens brandstof en bouwmateriaal nodig had. En wonen kun je er ook nauwelijks meer.
(in antwoord op Karel Kritisch)Volgens mij ontstond de Sahara niet door toedoen van de mens hoor. http://nl.wikipedia.org/wiki/Sahara
(in antwoord op FritsB)inderdaad, gras levert per hectare meer zuurstof dan bos.
(in antwoord op Karel Kritisch)Vooral plankton en algen leveren zuurstof op.
(in antwoord op harrr)Bossen houden ook heel veel water vast.
(in antwoord op Karel Kritisch)zeker, de vraag is welk leven.
(in antwoord op Meester Proper)Life is life. (Opus, 1984)
(in antwoord op FMYO)Ja de natuur veranderd ja maar dat wil toch niet zeggen dat wij het kapot moeten maken? Roofbouw is nooit goed en zeer onverstandig.
(in antwoord op Meester Proper)G3^^^ laat zien dat hij een hele naieve persoon is. Gelooft in dit soort sprookjes, vindt zichzelf een gutmensch door Wilders te bashen en houdt van alleen Apple. Bekrompenheid ten top.
Hoezo is het een sprookje?
(in antwoord op Dead Silence)Dit niet. Inderdaad.
(in antwoord op Karel Kritisch)De naiviteit ligt bij jou Dead Silence. Wetenschappelijk ligt het zo goed als vast dat de aarde door ons toedoen heel erg verandert. Geen sprookje dus.
(in antwoord op Dead Silence)In tegenstelling, wat Wilders uitkraamt en wilt, dat zijn sprookjes.
Nederlanders kunnen in deze kwestie maar het beste dezelfde houding aannemen als onder andere de Slovenen, Chilenen, Tunesiërs en Birmezen: laat het maar aan bijvoorbeeld de Chinezen, Russen, Arabieren of Brazilianen over om een eventueel voortouw te nemen.
Gewoon doorgaan met pakken wat we pakken kunnen en niet voor anderen voor het grijpen laten liggen. Indien er schaarsten of noden ontstaan, dan voelen anderen die toch eerder en meer dan wij. Wij zijn toch geen Gekke Henkie.