Anouk niet onder de indruk van concurrentie Songfestival

Anouk schrok van haar concurrenten bij het Eurovisie Songfestival. 'Ik heb laatst met mijn manager Kees de Koning dvd’s zitten kijken. Ik lag dubbel om wat ik zag. Ik wist dat het erg was, maar dat het zo erg was', zegt ze in AD Weekend. Toch heeft ze geen spijt van haar deelname. 'Dit is tenminste weer wat anders. De rest heb ik de afgelopen 17 jaar allemaal gedaan. Wat moet ik nou nog? Ik wil het spannend voor mezelf houden, vernieuwen.' Anouk houdt wel vast aan haar eigen voorwaarden: 'geen kippendansje in een glitterjurk met regenspetters'. Andersom zeiden de Eurovisie-concurrenten van Anouk eerder in het AD dat ze 'zwaar onder de indruk' zijn van de Nederlandse zangeres en haar nummer Birds. Velen menen dat Anouk topfavoriet is voor de eindzege in Malmö.  

Bron(nen):   AD Weekend      

13 Reacties Doe mee met de discussie →


  1. Apekool

    Ligt het nou aan mij of hoor ik hier een soort jaren ’50 Doris Day liedje? Allemaal prima hoor, maar om dit nou te presenteren als vernieuwing?

    • catchit64

      Toen ik hoorde dat Anouk het voor Nederland ging doen dacht ik nog dat ze met een knaller zou komen a la Nobody’s Wife. Dit nummer is inderdaad een soort van 50’s remake. Maar ja die enge Winehouse en Adele waren en zijn ook van die verschrikkelijke 50’s en 60’s aftreksels die het publiek kennelijk mooi vind dus wie weet gaat het 38 jaar na Dinge Dong lukken met Birds.

      (in antwoord op Apekool)
  2. AT

    Of we nou wel of niet winnen met dit nummer, mij heb je! Ik krijg er kippenvel van…die stem ook…

    • Marcel van Houten

      Raar, hoe kun jij nou 2 tegenstemmen krijgen op jouw reactie? Je schrijft niets geks, vreemde lui hier soms.

      (in antwoord op AT)
      • AT

        Tja, misschien mensen die het werkelijk een afschuwelijk nummer vinden? Maar die stemmen boeien mij verder niet zo. +1 voor jou 😉

        (in antwoord op Marcel van Houten)
        • nadine_v

          Als het over een Lied gaat, is het enige juiste antwoord: TEGEN!

          (in antwoord op AT)
          • AT

            Nou…eerlijk gezegd vond ik ‘Het Lied’ ook tenenkrommend. Helaas was dat niet van het kaliber Anouk.

            (in antwoord op nadine_v)
  3. CHIU

    Spreuken 16:18

    • kletsmajoor

      ‘By joining Star Corps each individual tacitly consents to give up his inalienable rights to life, liberty and adequate toilet facilities.’??

      (in antwoord op CHIU)
      • CHIU

        Nee. Eerder ‘hoogmoed komt voor de val’.

        (in antwoord op kletsmajoor)
        • Prikker

          Ach, dan zeikt ze toch gewoon ook al de songfestival jury’s af…
          Nu de concurrentie… straks de rest.
          Het ligt in ieder geval niet aan haar.

          (in antwoord op CHIU)
  4. PaulusJ

    Ja apekool, dat had ik ook, Shirley Bassey/Franklin achtige ballad.
    Jaren 60 revisited. Goh Anouk wil zich vernieuwen door het oude te recyclen.

  5. John

    Als de enorme galm er af gehaald wordt, wat blijft er dan over?
    Goed ze gelooft er zelf in, dat helpt wel iets, maar niet alles.
    Ach wat kan het ons eigenlijk schelen. Het is beter dan het k(r)oningslied als dat een aanbeveling is…

Reacties niet toegestaan