
Eltron John zou tijdens een bezoek aan een sneakerwinkel in Nice hoge nood hebben gehad. De eigenaar van de winkel vertelt TMZ dat de 77-jarige ster zich maandag met zijn twee zoons en een bodyguard meldde in de winkel met de vraag of er ook een openbaar toilet was dat hij kon gebruiken.
Toen de eigenaar vertelde dat dat niet het geval was, zou Elton John om een plastic fles hebben gevraagd waarin hij kon plassen. Vervolgens zou hij volgens de eigenaar van de winkel in een hoekje zijn blaas hebben geleegd.
De eigenaar, Ryan Sukkar, had volgens TMZ aanvankelijk niet door dat hij met Elton John stond te praten. De zanger kocht uiteindelijk twee paar sneakers voor zijn zoon en bedankte de eigenaar van de winkel hartelijk voor zijn gastvrijheid.
POPULAIR NIEUWS

Is een boterham met kaas gezonder dan een tosti?

Dit zijn de 10 duurste Nederlandse steden om in 2026 te wonen

Gasprijs daalt hard: nu vastzetten of toch nog even wachten?

Fietser rijdt door rood, maar jij kunt toch moeten betalen: zo zit dat

Bank met het spaargeld van de helft van de bevolking van Paraguay valt om, chaos in de straten
