
Humberto Tan vindt het jammer dat het praatprogramma Pauw & Witteman stopt. Het nieuws over het einde van de 'gerespecteerde show' kwam voor hem als een complete verrassing. Hij wist niet beter dan dat de VARA-talkshow 'gewoon zou doorgaan', vertelde hij het AD. "Het is altijd een mooi programma geweest."
Humberto presenteert sinds augustus RTL Late Night, zijn eigen praatprogramma op RTL4. Beide talkshows worden deels op hetzelfde tijdstip uitgezonden. Op de vraag of zijn collega's Jeroen Pauw en Paul Witteman voorbeelden voor hem zijn, antwoordt hij: "Alle geslaagde talkshows die zich bewezen hebben, zijn mijn voorbeeld. Tegelijkertijd moet je zoeken naar eigenheid."
De kijkcijfers van Pauw & Witteman en RTL Late Night komen steeds dichter bij elkaar te liggen. In november lagen de twee programma's gemiddeld slechts 26.000 kijkers uit elkaar. Humberto heeft nog niet nagedacht over wat voor gevolgen het einde van Pauw & Witteman kan hebben voor de statistieken van RTL Late Night. "Ik maak me sowieso niet druk om kijkcijfers, ik probeer elke werkdag een boeiend programma neer te zetten. Pauw & Witteman heeft het acht jaar lang waanzinnig goed gedaan."
De laatste aflevering van Pauw en Witteman is op vrijdag 23 mei te zien.
POPULAIR NIEUWS

Houtkachel aan nu het vriest? Bij windkracht 2 of minder springt de Stookwijzer op rood

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Ligt er nog een oude iPod in huis? Mogelijk is hij duizenden euro's waard

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details

Belt Groen Adviespunt of Saldeerplan over je thuisbatterij of warmtepomp? Over deze namen klagen veel mensen bij de Consumentenbond
