Twintigjarige Nederlandse omgekomen bij vliegramp
Voor zover bekend was er één Nederlandse aan boord van het vliegtuig, dat is neergestort in de Franse Alpen. Het gaat om de twintigjarige Iris Claassen uit het Brabantse Deurne. Dat heeft een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken bevestigd.
Een vriendin van Claassen vertelde eerder vanmiddag aan Omroep Brabant dat de vrouw was ingecheckt op de rampvlucht naar Düsseldorf. Op een recente foto van haar op Facebook werd gereageerd met 'Hopen op een wonder'.
Minister Bert Koenders van Buitenlandse Zaken kan niet uitsluiten dat er meer Nederlanders zijn omgekomen. 'Er zijn mensen met een dubbele nationaliteit, de passagierslijsten moeten precies zijn.'
Premier Mark Rutte noemde de situatie in een debat in de Tweede Kamer 'buitengewoon triest' en zei dat 'ons medeleven uitgaat naar alle nabestaanden, familie en vrienden' van de Nederlandse vrouw en van alle andere slachtoffers.
Telegraaf
Bron(nen):
leuk om overal de volledige naam + leeftijd van het slachtoffer te lezen.
Privacy ?
Zielig, en mijn medeleven naar de familie en vrienden.
Maar als ze met de auto was gegaan en er ze had een ongeluk gehad op de peage in Frankrijk had ze nog niet eens de krant gehaald. Nu zat ze in een vliegtuig en is het overal voorpagina nieuws. Beetje overdreven misschien.