Maria X was 5 maanden de vriendin van piloot Andreas Lubitz. Ze leerde hem kennen op het werk: ze is stewardess. 5 maanden vlogen ze samen de wereld door, want ze probeerden volgens Bild zoveel mogelijk diensten samen te draaien.
Ze vond hem wel een beetje raar, zegt ze nu. Soms werd hij midden in de nacht wakker en riep hij :”we storten neer!”
Maar dit had ze nooit verwacht.
Een beetje aangekondigd had hij het wel. Hij zei wel eens dat hij op een dag iets zou doen waardoor de hele wereld zou weten wie hij was.
Dat is hem gelukt en toen Maria hoorde van de crash dacht ze het meteen: hij had het aangekondigd.
@alle stewardessen: Als je een piloot kent met rare neigingen: Stuur je baas even een e-mail. Als je bang bent voor represailles kun je gebruik maken van anonymus remailer services of in een internetcafe een hotmail/gmail account aanmaken.
Kan deze verslaggever even de toetsen op zijn toetsenbord weer in de goede volgorde zetten?
Ziet nogal slordig uit.
Verder is het natuurlijk wel zo dat de hele wereld over deze piloot praat en hij zijn doel, helaas, meer dan bereikt heeft.
Bijzonder, hier heet ie plotseling Matthias terwijl hij elders Andreas heet…
En zoveel schrijffouten in een stuk tref je eigenlijk alleen maar in groep 3 🙂
Ach ja, ze hebben ook al de verkeerde foto gebruikt
(in antwoord op Janneke van Vught)“Ze vond hem wel een beetje raad,” 3 Huis op dreef
Jij bent anders ook weer aardig op dreef. Laat me raden, vanmorgen de Ritalin vergeten in te nemen?
(in antwoord op Windows 8)