
Jarenlang was een snor meer iets wat oude ooms hadden, jongeren gruwelden ervan. De baard, die was hip. Maar tijden veranderen. Na het baardentijdperk is het nu aan de snor.
RTL Boulevard wijt er een item aan. De snor is niet alleen weer populair onder Hollywoodsterren of BN'ers, maar is ook teruggekeerd in het straatbeeld. De baard is helemaal weggeschoren. De snor die over blijft mag in alle soorten en maten, maar het liefst is hij lang en opvallend, bijvoorbeeld met kleine gedraaide puntjes omhoog.
De snor is in de afgelopen anderhalve eeuw op verschillende momenten erg populair geweest, maar voor het laatst in de jaren tachtig. Daarna raakte de baard in zwang. Nu bijna veertig jaar later mag die borstel op de bovenlip dus weer. Vrouwen moeten er nog wat aan wennen, maar zijn niet negatief over de trend. Misschien leuk om te weten: mannen met snor zouden meer geld verdienen dan mannen zonder snor. Het zit dus wel snor met die snor.
Snorren en baarden door de eeuwen heen:
Bron(nen): RTL Nieuws
POPULAIR NIEUWS

Houtkachel aan nu het vriest? Bij windkracht 2 of minder springt de Stookwijzer op rood

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Ligt er nog een oude iPod in huis? Mogelijk is hij duizenden euro's waard

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details

Belt Groen Adviespunt of Saldeerplan over je thuisbatterij of warmtepomp? Over deze namen klagen veel mensen bij de Consumentenbond
