DEN HAAG (ANP) - Operaregisseur Pierre Audi was "de meester van het muziektheater", stellen koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Beatrix in een reactie op zijn overlijden. In een verklaring spreken de koning, koningin en de prinses van de "magische voorstellingen" van Audi.
De voormalig artistiek directeur van De Nationale Opera in Amsterdam overleed onverwachts op 67-jarige leeftijd, zo werd zaterdag bekend.
"Het plotse overlijden" van Audi heeft het koninklijk paar en Beatrix "diep getroffen". Audi gaf als artistiek directeur van De Nationale Opera en van het Holland Festival "extra glans aan de Nederlandse cultuursector", zo staat in de verklaring.
In 2000 werd Audi benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw.
POPULAIR NIEUWS

Is bruine rijst écht gezonder? Het antwoord is minder simpel dan je denkt

In Amerika het dubbele verdienen? Bij deze drie beroepen verschilt het loon flink

Onderzoekers: eet van de kiwi ook de schil. Maar was hem wel goed

Plaque in je slagaders verdwijnt niet, maar kan wel stabieler worden: zo verklein je de kans op een hartinfarct

1,2 miljoen loonstroken verraden het: in deze 10 banen stijgt het salaris het snelst
