
Koningin Máxima is dinsdagochtend (lokale tijd) in Da Lat in het centrale hoogland van Vietnam begonnen aan haar werkbezoek voor de Verenigde Naties. De koningin kwam uit Ho Chi Minh-stad, waar ze eerder op de ochtend vanuit Nederland arriveerde voor haar driedaagse verblijf.
In Da Lat staan verschillende uitstapjes op het programma, waarbij Máxima uit eerste hand kan ervaren hoe in Vietnam wordt gewerkt aan verbetering van de toegankelijkheid van financiële diensten. Buiten de grote steden heeft maar 27 procent van de bevolking een bankrekening of verzekering.
Ook over het hele land gemeten is het percentage laag en de regering heeft de koningin in haar hoedanigheid als speciaal pleitbezorger van de VN op dit terrein om advies gevraagd. Het veldbezoek in Da Lat moet Máxima inzicht geven in de praktijk, naast de talrijke gesprekken die ze voert met officials.
POPULAIR NIEUWS

Houtkachel aan nu het vriest? Bij windkracht 2 of minder springt de Stookwijzer op rood

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Ligt er nog een oude iPod in huis? Mogelijk is hij duizenden euro's waard

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details

Belt Groen Adviespunt of Saldeerplan over je thuisbatterij of warmtepomp? Over deze namen klagen veel mensen bij de Consumentenbond
