
Bij het vrijdag ontdekte 'rovershol' van twee Kosovaarse mannen zijn zondag nog meer spullen gevonden. In de grond werd een tas met daarin sportkleding en sieraden aangetroffen, zo meldde de politie.
Een jongen was met zijn metaaldetector naar het hol in de grond bij het Drentse Zuidlaren gegaan. Na zijn eerste vondst belde hij de politie. Die vond nog meer spullen in de bosgrond. De tas bleek een paar weken terug buit te zijn gemaakt bij een inbraak.
Het tweetal uit Kosovo (25 en 38 jaar) woonde vermoedelijk al een tijdje in het hol in de grond in het bosgebied. Ze worden verdacht van een reeks inbraken in de buurt. In hun provisorische woning werden verschillende spullen gevonden, zoals sieraden en computerapparatuur, die waarschijnlijk bij inbraken buit zijn gemaakt. Het duo wordt maandag voorgeleid.
POPULAIR NIEUWS

Is een boterham met kaas gezonder dan een tosti?

Warmtepomp met dynamisch contract? Niet de vorstnacht, maar het uur vóór 18.00 uur is deze week het duurst

Nederland telt de meeste fietsdoden per inwoner van de EU, maar dat zegt minder dan je denkt
Republikein wil afzettingsprocedure tegen Pete Hegseth

Fietser rijdt door rood, maar jij kunt toch moeten betalen: zo zit dat
