
De politie gaat ervan uit dat Tob Cohen (69) - oud topman van Philips in Kenia - niet meer leeft en is een moordonderzoek begonnen. Er wordt vooral onderzoek gedaan bij een hotel in aanbouw in de stad Othaya, de geboortegrond van Cohens vrouw Wairimu die de opdrachtgever van de bouw is. Er wordt rekening mee gehouden dat het lichaam van de Nederlander in beton is gestort.
De Keniaanse echtgenote van Tob Cohen is woensdag aangehouden. Sarah Wairimu Kamotho, met wie Cohen in een bittere echtscheiding was verwikkeld, wordt verdacht van betrokkenheid bij zijn verdwijning.
POPULAIR NIEUWS

Hoe je brood niet moet invriezen

Ik heb een pensioen van 3500 per maand. In welk prettig Europees land kan ik het beste gaan wonen

Krijg je in 2027 tot 25 procent meer pensioen? Geef het niet meteen allemaal uit, want daarna kan je uitkering jaren achterblijven

Waar je salaris het meest waard is: Koeweit wint, Nederland twaalfde

Infomedics-nota van €295 in je mail, te betalen vóór 14 november? Betaal niet voordat je dit kenmerk hebt gecheckt
