DEN HAAG (ANP) - De Russische ambassade in Den Haag zegt dat "Nederlandse functionarissen" onwaarheden verkondigen over betrokkenheid van de Russische regering bij de dood van oppositiepoliticus Aleksej Navalny. De ambassade noemt geen namen. Kabinetsleden, onder wie demissionair premier Mark Rutte, en meerdere Tweede Kamerleden hebben Rusland verantwoordelijk gehouden.
"Deze beschuldigingen zijn absoluut onwaar. Ze zijn des te ongepaster tot de doodsoorzaken zijn vastgesteld', schrijft de ambassade op X. Het Kremlin heeft vergelijkbare uitlatingen gedaan over andere buitenlandse politici.
Het bericht op X werd gedeeld door Forum voor Democratie-leider Thierry Baudet. Hij had eerder op de dag ook al een bericht gedeeld waarin wordt betwijfeld dat het in het belang zou zijn van de Russische overheid om de "CIA-marionet" Navalny om te brengen.
POPULAIR NIEUWS

Is een boterham met kaas gezonder dan een tosti?

Dit zijn de 10 duurste Nederlandse steden om in 2026 te wonen

Fietser rijdt door rood, maar jij kunt toch moeten betalen: zo zit dat

Gasprijs daalt hard: nu vastzetten of toch nog even wachten?

Bank met het spaargeld van de helft van de bevolking van Paraguay valt om, chaos in de straten
