
Sean Spicer is maandag verhoord door het onderzoeksteam van speciale aanklager Robert Mueller. Bronnen dicht bij het onderzoek melden dat aan CNN. Spicer is de derde functionaris die onder Donald Trump in het Witte Huis werkt of heeft gewerkt die in de afgelopen weken is geïnterviewd.
Mueller en zijn team onderzoeken de mogelijk Russische bemoeienis met de Amerikaanse presidentsverkiezing in 2016. Volgens CNN zijn ze in het bijzonder op zoek naar documenten rond het ontslag van FBI-directeur James Comey en Michael Flynn, de voormalig nationaal veiligheidsadviseur.
Eerder werden Reince Priebus, de oud-stafchef van het Witte Huis en Keith Kellogg, chef-staf van de nationale veiligheidsraad geïnterviewd. Spicer nam in juli ontslag als woordvoerder van het Witte Huis.
POPULAIR NIEUWS

Waar in Europa schijnt de zon in de winter het meest?

Waarom je ook in de herfst en winter je ramen moet openen

Tanken, laden, auto van de zaak en vignet: dit verandert er in 2027 voor automobilisten

Met deze studie verdien je na anderhalf jaar al gemiddeld 6.450 euro bruto per maand

Deze 7 plekken vergeten we vaak bij het schoonmaken
