NIEUWEGEIN (ANP) - Een specialistisch team van de brandweer betreedt de deels ingestorte parkeergarage bij het St. Antonius Ziekenhuis in Nieuwegein om te zien of het veilig is. Het gaat om mensen van het Specialisme Technische Hulpverlening (STH), die gespecialiseerd zijn in complexe incidenten zoals instortingen van gebouwen.
"Ze kijken naar de constructie van het gebouw", zegt een woordvoerder van Veiligheidsregio Utrecht. Het is nog niet bekend of er slachtoffers zijn gevallen. Hulpdiensten konden de garage nog niet in omdat niet duidelijk is hoe gevaarlijk het is. Er is ook een droneteam aanwezig en er zijn speurhonden.
Zondagavond stortten de hellingen van de zes verdiepingen tellende parkeergarage in. Dit zijn de op- en afritten tussen de verschillende verdiepingen.
POPULAIR NIEUWS

Ik heb een pensioen van 3500 per maand. In welk prettig Europees land kan ik het beste gaan wonen

Waarom je ook in de herfst en winter je ramen moet openen

Met deze studie verdien je na anderhalf jaar al gemiddeld 6.450 euro bruto per maand

Krijg je in 2027 tot 25 procent meer pensioen? Geef het niet meteen allemaal uit, want daarna kan je uitkering jaren achterblijven

Waar je salaris het meest waard is: Koeweit wint, Nederland twaalfde
