CAÏRO (ANP/RTR) - In totaal 87 mensen zijn gedood of vermist onder het puin na een Israëlische aanval op de stad Beit Lahiya in het noorden van Gaza. Meer dan veertig anderen raakten gewond, aldus het Palestijnse ministerie van Volksgezondheid.
Het Israëlische leger zei een en ander te onderzoeken. De aanval was zaterdag.
Door het militaire offensief van Israël in de Gazastrook zijn minstens 42.600 Palestijnen gedood en bijna 100.000 raakten gewond. De Israëlische invasie was een reactie op de aanval van de Palestijnse beweging Hamas op Israël, afgelopen 7 oktober een jaar geleden.
POPULAIR NIEUWS

Twee miljoen gepensioneerden krijgen in 2027 mogelijk tot 25 procent meer, maar zit je bij PFZW of PMT, dan houd je in januari juist minder over

Geboren na september 1964? Het kabinet beslist binnenkort of jij drie maanden later AOW krijgt

Op deze groenten en fruit zitten de meeste bestrijdingsmiddelen. Helpt het om te wassen of schillen?

NASA-satelliet spot grijnzende schedel op Antarctisch eiland en jawel, zijn kaaklijn smelt weg
