
Passagiers van de laatste nachtrit op de Maaslijn, tussen Nijmegen en Roermond, hebben de machinist dood gevonden in zijn cabine. Hij was vermoedelijk aan een hartstilstand overleden.
De machinist zette de trein stil om te kunnen gaan kijken of hij iets had geraakt; he bleek een hert.
Toen hij weer was ingestapt ging de trein toch niet rijden. De twee passagiers in de trein vonden het lang duren en gingen op onderzoek uit. In de cabine vonden ze de levenloze machinist, schrijft het Limburgs Dagblad.
Een van de passagiers belde de hulpdiensten. Die probeerden de machinist nog te reanimeren, maar dat mocht niet meer baten.
Voor het verplaatsen van de trein werd een andere machinist opgeroepen. De twee passagiers werden met een taxi naar hun bestemming gebracht. De politie onderzoekt de gang van zaken nog verder.
Bron(nen): De Limburger
POPULAIR NIEUWS

Houtkachel aan nu het vriest? Bij windkracht 2 of minder springt de Stookwijzer op rood

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Ligt er nog een oude iPod in huis? Mogelijk is hij duizenden euro's waard

Belt Groen Adviespunt of Saldeerplan over je thuisbatterij of warmtepomp? Over deze namen klagen veel mensen bij de Consumentenbond

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details
