MAASTRICHT (ANP) - De vader van Gino en diens halfzus Milicia zijn "heel dankbaar" dat de rechtbank de eis van het Openbaar Ministerie grotendeels gevolgd heeft. Dat liet woordvoerster Nicole Theuns van Namens de Familie woensdag in de rechtbank weten. Theuns vertegenwoordigt de vader en de halfzus van Gino.
De rechtbank veroordeelde Donny M. woensdag tot 25 jaar cel en tbs met dwangverpleging om het ontvoeren, misbruiken en vermoorden van de 9-jarige Gino, het wegmaken van diens stoffelijke overschot, begin juni 2022.
Over de uitspraak zei Theuns: "Je krijgt er Gino niet mee terug. Maar het voelt als een stukje gerechtigheid."
Vader en halfzus waren volgens Theuns "heel blij" met de steun uit hun omgeving. "Maar zij kiezen ervoor dit in rust te verwerken."
POPULAIR NIEUWS

Houtkachel aan nu het vriest? Bij windkracht 2 of minder springt de Stookwijzer op rood

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Ligt er nog een oude iPod in huis? Mogelijk is hij duizenden euro's waard

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details

Belt Groen Adviespunt of Saldeerplan over je thuisbatterij of warmtepomp? Over deze namen klagen veel mensen bij de Consumentenbond
