DENVER (ANP) - Titelverdediger Denver Nuggets is de play-offs in de NBA begonnen met een duidelijke zege op Los Angeles Lakers. Het werd 114-103 voor de basketballers uit Denver, met Nikola Jokic als topschutter van de ploeg met 32 punten. Het was al de negende achtereenvolgende keer dat de Nuggets beter waren dan de Lakers in een onderling treffen.
Anthony Davis maakte 32 punten voor de Lakers, terwijl vedette LeBron James tot 27 punten kwam. Maandag is het tweede duel tussen beide teams. Ze spelen in een best-of-seven om een plek in de kwartfinales.
Minnesota Timberwolves boekte een overtuigende zege op Phoenix Suns: 120-95. Anthony Edwards was topscorer bij de winnende ploeg met 33 punten. Routinier Kevin Durant produceerde 31 punten voor de Suns.
POPULAIR NIEUWS

Is een boterham met kaas gezonder dan een tosti?

Dit zijn de 10 duurste Nederlandse steden om in 2026 te wonen

Gasprijs daalt hard: nu vastzetten of toch nog even wachten?

Fietser rijdt door rood, maar jij kunt toch moeten betalen: zo zit dat

Bank met het spaargeld van de helft van de bevolking van Paraguay valt om, chaos in de straten
