BALLERUP (ANP) - Hetty van de Wouw en Steffie van der Peet hebben zich bij de wereldkampioenschappen baanwielrennen in Denemarken geplaatst voor de finale op het sprintonderdeel keirin. Van der Peet werd tweede in haar halve finale. Van de Wouw, die op de Spelen van Parijs het zilver pakte, won haar heat.
Op de keirin starten zes rensters, die eerst drie ronden achter een gemotoriseerde gangmaker rijden en daarna in drie ronden sprinten om de winst. De finale is rond 15.30 uur.
POPULAIR NIEUWS

Twee miljoen gepensioneerden krijgen in 2027 mogelijk tot 25 procent meer, maar zit je bij PFZW of PMT, dan houd je in januari juist minder over

Op deze groenten en fruit zitten de meeste bestrijdingsmiddelen. Helpt het om te wassen of schillen?

Geboren na september 1964? Het kabinet beslist binnenkort of jij drie maanden later AOW krijgt

NASA-satelliet spot grijnzende schedel op Antarctisch eiland en jawel, zijn kaaklijn smelt weg
