ROME (ANP) - Denzel Comenentia is er op de EK atletiek in Rome niet in geslaagd om zich te plaatsen voor de finale van het kogelslingeren. De 28-jarige Amsterdammer kwam in het snikhete Stadio Olimpico tot een afstand van 73,45 meter in de kwalificaties en daarmee zat hij niet bij de beste twaalf atleten die zondagavond de strijd om de medailles aangaan.
De Poolse titelverdediger Wojciech Nowicki kwam het verst met 79,00 meter.
Comenentia verbeterde eerder dit jaar bij wedstrijden in Los Angeles zijn Nederlands record tot 79,09 meter. Hij voldeed daarmee aan de limiet voor deelname aan de Olympische Spelen van Parijs.
Tot nog toe is de Nederlandse kogelslingeraar niet succesvol geweest op grote kampioenschappen. Hij haalde op voorgaande WK's en EK's atletiek geen enkele keer de finale.
POPULAIR NIEUWS

Android-malware zet stiekem een verborgen menu aan: zo zie je of het bij jou openstaat

Gen Z-ouders laten gentle parenting los: deze opvoedtrend wint terrein

Natuurkundige over ontstaan heelal: "Vergeten deeltje redde mogelijk alle materie na de oerknal"

Je betaalt elke maand voor de tandartsverzekering: hoeveel krijg je werkelijk terug?

Japanners groepsmensen, Amerikanen individualistisch? Nieuwe studie geeft ander perspectief
