
Achmed Akkabi staat klaar om het nieuwe gezicht te worden van Albert Heijn. Hij zou het een logische stap vinden als vakkenvuller Rachid, zijn personage in de reclamecampagne van de supermarktketen, gepromoveerd wordt nu 'meneer Van Dalen' met pensioen gaat. Dat laat hij weten via Twitter.
“Rachid terug, nu als supermarktmanager. Make it happen”, schrijft de acteur. Rachid speelde een prominente bijrol in een groot aantal van de 153 tv-commercials die acteur Harry Piekema de afgelopen tien jaar maakte voor Albert Heijn. Piekema kondigde zondag aan na tien jaar afscheid te nemen van zijn iconische personage. Hij wil zich gaan concentreren op 'andere projecten'.
Het voorstel van Akkabi kreeg op Twitter gelijk bijval. “Ik neem aan dat Rachid nu de nieuwe winkelmanager wordt?” suggereerde ook NOS-nieuwslezer Rachid Finge. “Nu meneer Van Dalen afscheid neemt, komt dan die leuke vakkenvuller weer terug?!” hoopt ook classica Marjolijn Smits.
De Albert Heijn heeft met het vertrek van Piekema een 'vernieuwing' aangekondigd in haar campagne. Hierover wordt komende maand meer bekendgemaakt.
POPULAIR NIEUWS

Box 3-halvering gaat niet door, maar met €120.000 spaargeld moet je vóór 1 januari toch je saldo checken

Waar in Europa schijnt de zon in de winter het meest?

Waarom je ook in de herfst en winter je ramen moet openen

Tanken, laden, auto van de zaak en vignet: dit verandert er in 2027 voor automobilisten

Met deze studie verdien je na anderhalf jaar al gemiddeld 6.450 euro bruto per maand
