
Michelle Obama heeft de geruchtenmolen dat ze te zien zou zijn in Gilmore Girls: A Year In The Life flink doen aanwakkeren. Op Snapchat plaatste de Amerikaanse first lady een foto van Alexis Bledel, de actrice die Rory Gilmore speelt in de serie.
"Het is Rory! Wordt vervolgd..." Schreef Michelle bij de foto, waarop Bledel te zien is in het kantoor van Michelle. Fans speculeren dat het helemaal niet gek is Michelle Obama haar opwachting zou maken in Gilmore Girls, aangezien Rory Gilmore in de Netflix-reboot een baan heeft weten te bemachtigen bij een onlinekrant die de presidentiële campagne van Barack Obama verslaat in 2007.
"Michelle Obama zit niet in Gilmore Girls", heeft een woordvoerder van Netflix echter laten weten aan ET. "Het was alleen iets leuks dat Alexis deed om Michelle Obama's Snapchat-kanaal en haar Let Girls Learn-initiatief te helpen promoten." Michelle heeft sinds begin deze week Snapchat.
POPULAIR NIEUWS

Verwarming uit in de slaapkamer? Onder 15 graden loop je meer risico op schimmel

Is bruine rijst écht gezonder? Het antwoord is minder simpel dan je denkt

Onderzoekers: eet van de kiwi ook de schil. Maar was hem wel goed

In Amerika het dubbele verdienen? Bij deze drie beroepen verschilt het loon flink

Plaque in je slagaders verdwijnt niet, maar kan wel stabieler worden: zo verklein je de kans op een hartinfarct
