
KLM past de inrichting van tientallen vliegtuigen aan om meer ruimte te creëren voor op luxe gestelde passagiers. Die groep van vooral ouderen moet voor extra inkomsten gaan zorgen, want zakenreizigers zijn minder gaan vliegen. De ombouw van de vloot wordt een van de grootste investeringen in jaren. Dat schrijft het FD.
In elk toestel voor verre bestemmingen komt een aparte cabine met twintig tot dertig stoelen die afgescheiden zijn van de rest. De stoelen zijn breder en de passagier krijgt meer beenruimte dan de reiziger die kiest voor economy. De stoelen kunnen platter worden gelegd en hebben een voetensteun. De reiziger in deze klasse mag ook meer bagage meenemen, krijgt voorrang bij het instappen en betere maaltijden.
Die extra voorzieningen hebben wel een prijs. Vliegen met premium comfort is grofweg twee keer zo duur als in de economyclass, maar is de helft van de ticketprijs voor businessclass volgens het FD.
POPULAIR NIEUWS

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Warmtepomp met dynamisch contract? Niet de vorstnacht, maar het uur vóór 18.00 uur is deze week het duurst

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details

Nederland telt de meeste fietsdoden per inwoner van de EU, maar dat zegt minder dan je denkt
Republikein wil afzettingsprocedure tegen Pete Hegseth
