
Apple kan de iPhone 4 en de iPad 2 3 G in de VS blijven verkopen. De regering van president Barack Obama sprak zaterdag een veto uit over het importverbod voor deze in China gemaakte producten van Apple, dat de Internationale Handelscommissie (ITC) in juni had opgelegd.
De ITC had dat importverbod in juni opgelegd, omdat Apple een patent van zijn concurrent Samsung heeft geschonden. Michael Froman, de Amerikaanse vertegenwoordiger voor buitenlandse handel, liet zaterdag schriftelijk weten, dat hij zijn veto over het importverbod uitsprak. Volgens de zakenkrant The Wall Street Journal is het voor het eerst sinds 1987 dat de Amerikaanse regering een veto uitspreekt over een importverbod dat de Internationale Handelscommissie heeft opgelegd.
Apple en Samsung zijn al jaren in een patentenoorlog verwikkeld over verschillende onderdelen van telefoons en tablets. De ene keer wint Samsung, de andere keer Apple.
POPULAIR NIEUWS

Ramen aan de buitenkant beslagen na een heldere nacht? Dan doet je glas het juist goed

Zoveel kinderbijslag krijgen een Belg, een Duitser en jij per kwartaal

Zo check je of je vriezer in de garage de eerste nachtvorst aankan

Een thuisbatterij vóór januari kopen? Reken eerst deze drie scenario’s door

Rook uit je warmtepomp na de eerste vorstnacht? Dat is geen storing, maar bel wél als je dit ziet
