DEN HAAG (ANP) - NN Group, bekend van Nationale-Nederlanden, heeft een sterk financieel eerste halfjaar gedraaid. Het concern profiteerde van de hervorming van het Nederlandse pensioenstelsel en boekte fors meer winst.
De nettowinst ging omhoog, van 391 miljoen euro vorig jaar naar ruim 1 miljard euro, maakte NN donderdag bekend. Het verzekeringsconcern profiteerde in de eerste jaarhelft ook van kostenverlagingen.
Bij de levensverzekeringsactiviteiten in Nederland stond de winst in de eerste jaarhelft onder druk, voornamelijk het gevolg van lagere beleggingsresultaten. Door de overgang naar het nieuwe pensioenstelsel neemt het aantal pensioenfondsen dat de pensioenuitvoering onderbrengt bij een verzekeraar zoals NN toe.
POPULAIR NIEUWS

Houtkachel aan nu het vriest? Bij windkracht 2 of minder springt de Stookwijzer op rood

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Ligt er nog een oude iPod in huis? Mogelijk is hij duizenden euro's waard

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details

Belt Groen Adviespunt of Saldeerplan over je thuisbatterij of warmtepomp? Over deze namen klagen veel mensen bij de Consumentenbond
