CINCINNATI (ANP) - Procter & Gamble (P&G), het moederbedrijf van bekende consumentenmerken als Gillette, Pampers, Ariel en Oral-B, koopt de Amerikaanse fabrikant van voedingssupplementen Thorne voor 3,8 miljard dollar. Dat heeft P&G-topman Shailesh Jejurikar gezegd tegen nieuwszender CNBC.
Het supplementenbedrijf was al langer het onderwerp van overnamespeculatie. Ook Unilever zou de mogelijkheid hebben onderzocht om een bod uit te brengen op Thorne, schreef de Financial Times in juni.
Met het inlijven van Thorne wil P&G zijn divisie voor gezondheid en welzijn laten groeien. De consumentengoederengigant bezit al verschillende andere supplementenmerken. De overname wordt naar verwachting later op dinsdag officieel aangekondigd.
Thorne is een merk van L Catterton, de investeringsmaatschappij achter LVMH, het moederbedrijf van Louis Vuitton. Het bedrijf is vooral bekend van voedingssupplementen in pilvorm en verkoopt onder meer magnesium- en omega 3-pillen.
POPULAIR NIEUWS

De Lelijke Eend is terug als elektrische Citroën: wat is er nog over van de oude?

Een thuisbatterij vóór januari kopen? Reken eerst deze drie scenario’s door

Welke hortensia's snoei je voor de winter en welke laat je juist met rust?

Android-malware zet stiekem een verborgen menu aan: zo zie je of het bij jou openstaat

Gen Z-ouders laten gentle parenting los: deze opvoedtrend wint terrein
