ECONOMIE
SPORT
▼
SAMENLEVING
▼
MEDIA
▼
WETENSCHAP
▼
CULTUUR
▼
Hoe Amazon de grootste online winkel ter wereld werd
Media
door
Gerard Driehuis
zaterdag, 19 november 2011 om 00:00
Volg ons op Google Nieuws
Toen Jeff Bezos in 1994 online boeken ging verkopen vanuit zijn garage zal hij geen idee hebben gehad waar dat ondernemende idee hem zou brengen. Als je ook iets wilt beginnen, kijk dan hoe dat ging bij Amazon in onderstaande infografiek.
loading
POPULAIR NIEUWS
Op nog geen honderd kilometer van Limburg rommelt een vulkaan die ooit half Europa onder de as legde
Elektrisch kacheltje aan om de cv te sparen? Sinds 1 oktober ben je daar bijna altijd duurder mee uit, op één situatie na (en die scheelt zo'n €95 per stookseizoen)
Blijft de regen woensdag in plassen op je gazon staan? Na deze droge zomer trekt het water niet vanzelf in, en meer water geven helpt niet
Leende je je kind geld voor een huis? Juist die lening wordt in 2027 zwaarder belast, ook als de kleine spaarder wordt ontzien
Amsterdamse schooldirecteur maakt miljoen euro aan onderwijsgeld over aan familieleden
Het begint met een klein berichtje over een onduidelijk virus. Zo begon corona ook
Meer artikelen
Loading
Vorig artikel
Als je van hem/haar af wilt
Volgend artikel
Komt een vrouw bij de dokter ...