Een keer teveel gelogen: Opstelten en Teeven treden af

Minister Ivo Opstelten en staatssecretaris Fred Teeven hebben vqanavond bekend gemaakt dat zij de eer aan zichzelf houden en aftreden. De kans dat de Tweede Kamer hen morgen zou hebben gedwongen op te stappen was aanzienlijk: gebleken is dat de twee VVD-ers stelselmatig hebben gelogen over een deal met onderwereld kopstuk Cees H. Maandag werd bekend dat er toch 4,7 miljoen gulden gemoeid was met de deal met een drugscrimineel, veel meer dan de bijna 2 miljoen die Opstelten aan de Tweede Kamer had gemeld.

12 Reacties Doe mee met de discussie →


  1. Windows 8

    Ondertussen weten we het al : baai baai , zwaai zwaai.
    Ze zijn er vandoor.

  2. Malky

    Nu de rest nog.

  3. FMYO

    wat een prettig bericht is dit. Dit stel ondermijnde stelselmatig onze privacy onder het mom van een paar terroristen te kunnen volgen….

  4. Janneke van Vught

    Hebben ze het nog lang volgehouden.

  5. Malky

    Het laatje met onderste stenen, lag daar ‘toevallig’ ook het fotorolletje van Srebrenica in?

  6. Vogelbeest

    dat schept plaats voor een minister die de georganiseerde criminaliteit echt gaat aanpakken. Legaliseer drugs en de georganiseerde misdaad is 50% van zijn inkomen kwijt.
    Als de volgende minister dan ook nog iedere jihad-debiel een enkeltje Jemen of Syria geeft zijn we van heel erg veel problemen af.

  7. zo_maar

    Te linker en rechterzijde uitsluitend juichende reacties. Wat zegt dat?

  8. John_Rambo

    Zo, eerst effe een tijdje wachtgeld, tot de storm overgewaaid is.
    Dan zullen we eens kijken of ze bij Shell of zo een baantje hebben voor 2 miljoen per jaar.
    Betrapt worden op diefstal, en dan de aftocht blazen door de achterdeur…
    Dat is net alsof je in de supermarkt werkt, de auto na werktijd vollaadt, en als je betrapt wordt zeggen “Ok, ik neem wel ontslag”, wetend dat je dat werk eigenlijk toch niet nodig hebt. Die spullen die je gejat hebt hou je natuurlijk.

  9. Bart

    Zullen hun opvolgers het beter doen? Ik betwijfel het!

  10. Lio

    Dit land is de Bananenrepubliek nummer 1. Wat een droevig kutland, zeg.

Reacties niet toegestaan