
Justitie in Amerika heeft de iPhone van de San Bernardino-schutter zonder hulp van technologiebedrijf Apple toch weten te kraken. Dat meldde persbureau Reuters maandag op basis van uitspraken van een politiewoordvoerder die betrokken is bij de zaak. Het departement wil de zaak tegen het technologiebedrijf mogelijk seponeren.
De FBI wilde Apple wettelijk verplichten de telefoon van schutter Rizwan Farook te ontgrendelen. Farook schoot in december veertien mensen dood in Californië. Justitie wil in het kader van het strafrechtelijk onderzoek de informatie uit zijn telefoon.
Apple heeft nog niet gereageerd. Het technologiebedrijf weigerde mee te werken, omdat het bedrijf bang is dat hackers gebruik gaan maken van de software waarmee de toestellen gekraakt kunnen worden.
POPULAIR NIEUWS

Allerzielen: Wat gebeurt er eigenlijk met je als je verbrandt in de oven

Zonnepanelen? Vanaf januari telt niet alleen hoeveel je opwekt

Verwarming ’s nachts op 15 graden? Niet als je deze installatie hebt

Dit stel mist €957 AOW per maand na emigratie: ook een huis in Nederland hielp niet

Bij welke snelheid rijdt je auto écht het zuinigst? Het antwoord staat niet op je snelheidsmeter
