ROSMALEN (ANP) - Aan de Waterleidingstraat ten oosten van de Brabantse plaats Rosmalen is een grote natuurbrand uitgebroken. Dat meldt de veiligheidsregio. Informatie over de inzet van de brandweer en mogelijke gevolgen voor omwonenden kon de brandweer nog niet geven.
In Zuid-Nederland zijn op maandag nog meer natuurbranden. Zo woedt er een grote natuurbrand bij het Limburgse Venray, daar ondersteunen veel brandweereenheden uit de omliggende regio's. Of dat impact heeft op het blussen van de brand in Rosmalen is niet bekend.
In heel Nederland geldt momenteel fase 2 voor het natuurbrandrisico. Dat is het hoogste niveau. Bij fase 2 zijn terreineigenaren, natuurbeheerders en hulpdiensten daar extra alert op en kunnen bepaalde activiteiten in natuurgebieden worden verboden, zoals barbecuen.
POPULAIR NIEUWS

Zoveel kinderbijslag krijgen een Belg, een Duitser en jij per kwartaal

Ramen aan de buitenkant beslagen na een heldere nacht? Dan doet je glas het juist goed

Onderzoekers: eet van de kiwi ook de schil. Maar was hem wel goed

In Amerika het dubbele verdienen? Bij deze drie beroepen verschilt het loon flink

1,2 miljoen loonstroken verraden het: in deze 10 banen stijgt het salaris het snelst
