BERLIJN (ANP/DPA) - Brandweerlieden en hulpverleners hebben zaterdag honderden mensen behandeld tijdens de Berlijnse technoparade Rave the Planet. Dat melden de brandweer en de organisatoren van het evenement.
De meeste gevallen hadden volgens de brandweer te maken met "klassieke symptomen" van alcohol- of drugsgerelateerde aandoeningen. Sommige ravers waren er ernstig aan toe en moesten naar het ziekenhuis worden gebracht. De medische dienst van de organisatie meldde dat ze "enkele honderden patiënten" hebben behandeld, in nauwe samenwerking met de brandweer.
Volgens de organisatoren van de parade namen zaterdag zo'n 200.000 mensen deel aan de technoparade in het centrum van Berlijn. De politie hield het op ruim 100.000. Ondanks het regenachtige weer werd er tot laat in de avond feestgevierd. De autoriteiten omschreven het evenement voor het overige als "vreedzaam en zonder incidenten".
POPULAIR NIEUWS

Is een boterham met kaas gezonder dan een tosti?

Dit zijn de 10 duurste Nederlandse steden om in 2026 te wonen

Nederland telt de meeste fietsdoden per inwoner van de EU, maar dat zegt minder dan je denkt

Fietser rijdt door rood, maar jij kunt toch moeten betalen: zo zit dat
