
In Nederland kun je ervoor kiezen om je bonnetje mee te nemen of niet. Maar mischien komt daar binnenkort een derde optie bij. In de Verenigde Staten zijn een aantal winkels die de kassabon via de mail naar je sturen. Anderen overwegen dat ook te doen.
Volgens een woordvoerder van Nordstrom heeft de service verschillende voordelen. Zo geeft het de klant de optie om aan het milieu te denken door papier en inkt te besparen. Maar is het ook een manier om tijd te besparen: de klant hoeft niet meer op zijn bonnetje te wachten.
Hoewel alle bedrijven uitermate positief zijn over deze service, zijn er ook mensen die er minder blij mee zijn. Volgens hen is het gewoon een manier zijn om achter het e-mailadres van de klant te komen, om deze vervolgens promotie mails te kunnen sturen. De winkeliers zeggen de klant niet te willen bombarderen met e-mails. De service is louter bedoeld als een voordeel voor de klant, zeggen zij.
Bron(nen): USA Today
POPULAIR NIEUWS

Is bruine rijst écht gezonder? Het antwoord is minder simpel dan je denkt

Onderzoekers: eet van de kiwi ook de schil. Maar was hem wel goed

In Amerika het dubbele verdienen? Bij deze drie beroepen verschilt het loon flink

Plaque in je slagaders verdwijnt niet, maar kan wel stabieler worden: zo verklein je de kans op een hartinfarct

1,2 miljoen loonstroken verraden het: in deze 10 banen stijgt het salaris het snelst
