KYIV (ANP/RTR) - De Oekraïense strijdkrachten hebben naar eigen zeggen weer olieraffinaderijen in Rusland bestookt. Dat gebeurde in Krasnodar, niet ver van de Zwarte Zee, en in Sizran aan de rivier de Wolga.
De Russische autoriteiten melden dat er brand is uitgebroken op het terrein van de raffinaderij in Krasnodar nadat wrakstukken van een drone waren neergekomen. In de regio zijn volgens de Russen elf Oekraïense drones neergehaald. In het complex in Sizran zou een brand zijn uitgebroken.
Op het door Rusland ingelijfde schiereiland de Krim is gemeld dat er een explosie en brand waren bij de luchthaven van Simferopol.
Oekraïne heeft ook melding gemaakt van talrijke Russische luchtaanvallen. Daarbij zijn zaterdag een dode en zeker 24 gewonden gevallen volgens de Oekraïense autoriteiten.
POPULAIR NIEUWS

Chrome heeft een extra beschermstand tegen oplichters, maar je moet hem zelf aanzetten

Warmtepomp met dynamisch contract? Niet de vorstnacht, maar het uur vóór 18.00 uur is deze week het duurst

Nederland telt de meeste fietsdoden per inwoner van de EU, maar dat zegt minder dan je denkt

Wil je een leugenaar herkennen? Let niet op zijn blik, maar op de details
Republikein wil afzettingsprocedure tegen Pete Hegseth
