DEN HAAG (ANP) - Nederland spreekt Israël aan op de manier waarop een rapport over de toedracht van het recente geweld in Amsterdam is verspreid. Dat zegt minister David van Weel (Justitie en Veiligheid) na de ministerraad. "De manier waarop dit rapport is verspreid, namelijk niet naar officiële instanties, maar via socialemediakanalen en andere informele kanalen, is niet de manier waarop wij informatie willen ontvangen."
De minister noemt het ook "ongewenst" dat informatie over Nederlandse staatsburgers "ongefilterd" in de buitenwereld komt. "Dus daar spreken we de Israëlische autoriteiten op aan. Op de inhoud bestuderen we het rapport."
POPULAIR NIEUWS

Twee miljoen gepensioneerden krijgen in 2027 mogelijk tot 25 procent meer, maar zit je bij PFZW of PMT, dan houd je in januari juist minder over

Gasprijs daalt hard: nu vastzetten of toch nog even wachten?

Op deze groenten en fruit zitten de meeste bestrijdingsmiddelen. Helpt het om te wassen of schillen?

NASA-satelliet spot grijnzende schedel op Antarctisch eiland en jawel, zijn kaaklijn smelt weg
