HEMMOOR (ANP) - Een Nederlander is overleden bij een duikongeval in de Kreidesee in het Noord-Duitse Hemmoor. De 34-jarige man maakte volgens de politie plotseling een noodopstijging.
Brandweerduikers die toevallig ter plaatse waren, haalden hem uit het meer. De man is daarna nog gereanimeerd. Het is niet duidelijk waarom de Nederlander zijn duik wilde afbreken. De politie meldt dat het onderzoek loopt. De man was volgens een politiewoordvoerder met een groep Nederlanders aan het duiken.
De Kreidesee is een bekend duikgebied in de Duitse deelstaat Nedersaksen. Het meer is volgens Duitse media ook populair onder duikers uit het buitenland. Zij melden dat er de afgelopen jaren meerdere incidenten met duikers zijn geweest, waarvan een deel met dodelijke afloop.
POPULAIR NIEUWS

Allerzielen: Wat gebeurt er eigenlijk met je als je verbrandt in de oven

Zonnepanelen? Vanaf januari telt niet alleen hoeveel je opwekt

Verwarming ’s nachts op 15 graden? Niet als je deze installatie hebt

Dit stel mist €957 AOW per maand na emigratie: ook een huis in Nederland hielp niet

Melania tegen Trump: ‘Hou in godsnaam op met dansen’
