De Amerikaanse oud-president Bill Clinton getuigt voor een onderzoekscommissie van het Huis van Afgevaardigden over zijn banden met de overleden zedendelinquent Jeffrey Epstein. Clinton is meermaals opgedoken in vrijgegeven documenten over Epstein, al zijn er geen aanwijzingen voor concrete misstanden.
Volgens de Republikeinse commissievoorzitter James Comer heeft Clinton minstens 27 keer met Epsteins vliegtuig gevlogen, en heeft de zedendelinquent zeker 17 keer het Witte Huis bezocht tijdens Clintons presidentschap. Comer gaf in een persconferentie voor de bijeenkomst aan veel vragen te hebben voor de oud-president. De commissie is volgens hem "vastbesloten om antwoorden te krijgen".
Democraat Suhas Subramanyam gaf aan "de moeilijke vragen" te zullen stellen aan Clinton, maar stelde dat ze "vandaag met de verkeerde president praten". Hij riep president Donald Trump op te getuigen, die ook in de Epstein-files voorkomt.
POPULAIR NIEUWS

Verwarming uit in de slaapkamer? Onder 15 graden loop je meer risico op schimmel

Is bruine rijst écht gezonder? Het antwoord is minder simpel dan je denkt

Onderzoekers: eet van de kiwi ook de schil. Maar was hem wel goed

In Amerika het dubbele verdienen? Bij deze drie beroepen verschilt het loon flink

Plaque in je slagaders verdwijnt niet, maar kan wel stabieler worden: zo verklein je de kans op een hartinfarct
