LONDEN (ANP) - De Britse premier Keir Starmer heeft de Oekraïense president Volodymyr Zelensky ontvangen op Downing Street 10. Starmer benadrukte de steun van het Verenigd Koninkrijk voor Oekraïne bij aanvang van hun ontmoeting.
Zelensky kreeg een warm onthaal van de Britse premier, die zei dat Zelensky "zeer, zeer welkom" was in zijn ambtswoning. De twee begroetten elkaar met een handdruk en een omhelzing.
Starmer zei dat het VK Oekraïne "zo lang als nodig is" zal steunen en vastberaden is om te werken aan een duurzame vrede voor het land. Zelensky bedankte hem voor de steun en bedankte ook koning Charles die hem zondag zal ontvangen.
Vrijdagavond was Zelensky nog in Washington, waar een ontmoeting met de Amerikaanse president Donald Trump in het Witte Huis uitliep op ruzie.
POPULAIR NIEUWS

Hoe je brood niet moet invriezen

Ik heb een pensioen van 3500 per maand. In welk prettig Europees land kan ik het beste gaan wonen

Waar je salaris het meest waard is: Koeweit wint, Nederland twaalfde

Als je deze twee foto's voor je vakantie maakt, kan je dat een hoop ellende besparen

Waarom betaalt een Belg betaalt omgerekend €1,05 per kuub gas, een Duitser €1,37 en jij ook na de daling van deze week nog €1,84
