BASEL (ANP) - Twee mensen hebben tijdens het optreden van de Israëlische zangeres Yuval Raphael in de finale van het Eurovisie Songfestival geprobeerd het podium te bestormen. De beveiliging kon het duo tegenhouden, meldt de organiserende omroep SRG SSR. Ze zijn uit de zaal verwijderd en aan de politie overgedragen.
Het Israëlische medium ynet schrijft dat de demonstranten mogelijk twee Nederlanders zijn. SRG SSR meldt niets over de identiteit van de man en vrouw.
Het incident gebeurde aan het eind van het optreden van Raphael. Een van de twee personen gooide met verf en raakte daarbij een crewlid. De medewerker maakt het goed. Hij raakte niet gewond.
POPULAIR NIEUWS

Box 3-halvering gaat niet door, maar met €120.000 spaargeld moet je vóór 1 januari toch je saldo checken

Waar in Europa schijnt de zon in de winter het meest?

Waarom je ook in de herfst en winter je ramen moet openen

Tanken, laden, auto van de zaak en vignet: dit verandert er in 2027 voor automobilisten

Met deze studie verdien je na anderhalf jaar al gemiddeld 6.450 euro bruto per maand
