ARNHEM/NIJMEGEN (ANP) - Treinreizigers die volgend weekend tussen Arnhem en Nijmegen willen reizen, moeten dat alleen doen als het echt noodzakelijk is. Door werkzaamheden is van vrijdag 19 april tot en met zondag 21 april geen treinverkeer tussen de twee steden en de NS zet slechts beperkt vervangende bussen in.
In de vroege zondagochtend is er helemaal geen treinverkeer van en naar Nijmegen. De rest van het weekend kunnen reizigers die richting Utrecht willen, omreizen via Den Bosch.
De NS vraagt reizigers tussen Arnhem Centraal en Nijmegen om de reis uit te stellen of een andere vorm van vervoer te kiezen. Dat er slechts beperkt bussen zijn, komt doordat de werkzaamheden deels onverwacht zijn en omdat op zondag buscapaciteit nodig is voor de bekerfinale tussen NEC Nijmegen en Feyenoord.
POPULAIR NIEUWS

Box 3-halvering gaat niet door, maar met €120.000 spaargeld moet je vóór 1 januari toch je saldo checken

Waar in Europa schijnt de zon in de winter het meest?

Waarom je ook in de herfst en winter je ramen moet openen

Tanken, laden, auto van de zaak en vignet: dit verandert er in 2027 voor automobilisten

Met deze studie verdien je na anderhalf jaar al gemiddeld 6.450 euro bruto per maand
