MARSEILLE (ANP) - Zeiler Matt Wearn heeft op de Olympische Spelen namens Australië de gouden medaille veroverd in de Ilca 7-klasse, voorheen bekend als de Laser-klasse. De Cyprioot Pavlos Kontides won het zilver, voor Stefano Peschiera uit Peru.
De drie zeilers bezetten voor aanvang van de medalrace eveneens de eerste drie plaatsen in het klassement. Wearn bekroonde zijn toernooi door ook de afsluitende wedstrijd te winnen.
De Nederlander Duko Bos wist zich niet te kwalificeren voor de medalrace. De 29-jarige debutant eindigde op de vijftiende plaats in het klassement. Een klassering in de top tien was nodig om mee te mogen doen met de afsluitende wedstrijd.
POPULAIR NIEUWS

Box 3-halvering gaat niet door, maar met €120.000 spaargeld moet je vóór 1 januari toch je saldo checken

Geboren na september 1964? Het kabinet beslist binnenkort of jij drie maanden later AOW krijgt

Waarom je ook in de herfst en winter je ramen moet openen

Waar in Europa schijnt de zon in de winter het meest?

Tanken, laden, auto van de zaak en vignet: dit verandert er in 2027 voor automobilisten
